گل پیچ GolPich
رئیس اداره محیط زیست مهدی شهر:

تصادف با خودرو علت مرگ خرس قهوه ای در مهدی شهر، راننده متواری است

تصادف با خودرو علت مرگ خرس قهوه ای در مهدی شهر، راننده متواری است به گزارش گل پیچ رئیس اداره محیط زیست مهدی شهر بابیان اینكه یك قلاده خرس قهوه ای به دلیل تصادف با خودرو در این شهرستان تلف شد، اظهار داشت: راننده خودرو از محل متواری شده است.عباس زارع در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینكه شب گذشته یك قلاده خرس قهوه ای به دلیل تصادف با خودرو در مهدی شهر تلف شده است، اظهار داشت: این خرس بعد از تصادف از ناحیه سینه گرفتار شكستگی شد كه درنهایت تلاش محیط بان ها برای نجات این گونه بی نتیجه ماند.
وی ضمن بیان اینكه راننده خاطی پس از تصادف با این خرس از محل متواری شده است، افزود: اقدامات لازم برای شناسایی و برخورد قضائی با این راننده در حال پیگیری است.
رئیس اداره محیط زیست مهدی شهر بابیان اینكه در فصل بهار حیواناتی نظیر خرس برای تأمین غذای خود پس از خواب زمستانی از ارتفاعات به سمت روستاها حركت می كنند، اظهار داشت: از ساكنان روستاها تقاضا می شود كه درگذر از مناطق تحت حفاظت مهدی شهر با سرعت مناسب تردد داشته باشند تا در صورت مواجه با حیوانات قادر به كنترل خودرو باشند.
زارع در ادامه خاطرنشان كرد: از جوامع بومی و محلی هم تقاضا می شود به محض مشاهده حیوانات درشت جثه نظیر پلنگ و خرس حتماً خونسردی خویش را حفظ و هیچ اقدام تحریك كننده ای انجام ندهند و بلافاصله محیط زیست را در جریان قرار دهند تا مبحث رسیدگی شود.
وی افزود: از طبیعت گردان هم انتظار می رود در این فصل با رجوع به دشت و دمن در هنگام مواجه با لاشه حیوانات پرارزش از انتقال آن خودداری كرده و سازمان محیط زیست را در جریان قرار دهند تا مبحث به صورت خاص مورد رسیدگی قرار گیرد.

1398/01/21
14:50:16
5.0 / 5
4451
تگهای خبر: تردد , حیوانات , خودرو , طبیعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل