گل پیچ GolPich

نشست مشورتی امور زنان و خانواده سازمان محیط زیست انجام شد

نشست مشورتی امور زنان و خانواده سازمان محیط زیست انجام شد گل پیچ: نشست مشورتی امور زنان و خانواده سازمان حفاظت محیط زیست با شركت مدیران ارشد زن ستادی و استانی این سازمان اجرا شد.به گزارش گل پیچ به نقل از مهر، به دنبال ابلاغ آئین نامه اجرایی تبصره دو ماده ۱۰۱ برنامه ششم توسعه از جانب معاون اول ریاست جمهوری به دستگاه ها و سازمان های اجرایی، جلسه مشورتی مشاور امور زنان و خانواده سازمان محیط زیست با مدیران ارشد زن ستادی و استانی سازمان جهت بررسی و نمایش راهكارهای مناسب در اجرای موفق این ابلاغیه اجرا شد. در این نشست قوانین، دستورالعمل ها، محورها و شاخص های تصویب شده ماده ۱۰۱ برنامه ششم توسعه با محوریت عدالت جنسیتی بحث و بر لزوم تبیین محورها و شاخص های تخصصی زیست محیطی تاكید گردید.
در ادامه، مشاور امور زنان و خانواده سازمان ضمن قدردانی از استقبال مدیران زن ستادی و استانی، خاطر نشان نمود: متن ماده ۱۰۱ و ۱۰۲ قانون برنامه ششم توسعه و متعاقباً ابلاغیه آئین نامه اجرایی تبصره دو ماده ۱۰۱ این برنامه، پشتوانه قانونی و تسهیلگر اقدامات این حوزه است.
مشاور امور زنان و خانواده سازمان حفاظت محیط زیست، اظهار داشت: برمبنای آئین نامه اجرایی ماده ۱۰۱ قانون برنامه ششم توسعه، دستگاه های اجرایی موظف به بازآرایی ساختار زنان و خانواده در سازمان خود هستند. در همین ارتباط بنا بر دستور ریاست محترم سازمان حفاظت محیط زیست در خصوص تعیین جایگاه ساختاری امور زنان و خانواده، جلساتی با مركز برنامه، بودجه، ارزیابی عملكرد و فناوری اطلاعات در حال برگزاری است كه متعاقباً ابلاغ خواهد گردید.
در خاتمه، محورهای ابلاغی ستاد ملی زن و خانواده شامل: آموزش و پژوهش، سلامت و تندرستی، حقوق و امنیت، جمعیت و خانواده، كار و اقتصاد، حمایت های اجتماعی، سیاست، فرهنگ و اجتماع و ۲۸ شاخص اصلی مربوط به این محورها، اطلاع رسانی و از مدیران درخواست شد با مشاركت زنان حوزه مدیریت خود، شاخص ها و محورهای تخصصی زنان و محیط زیست و برنامه های عملیاتی در رابطه با آنرا همزمان با سازماندهی و تقویت جایگاه سازمانی امور زنان و خانواده نمایش نمایند.


منبع:

1398/02/11
20:26:43
5.0 / 5
4506
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل