گل پیچ GolPich

شكارچیان دو محیط بان پارك ملی خبر را زخمی كردند

شكارچیان دو محیط بان پارك ملی خبر را زخمی كردند به گزارش گل پیچ فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست اظهار داشت: شكارچیان غیر مجاز شب گذشته در پارك ملی خَبر به محیط بانان شلیك و دو تن از آنان را زخمی كردند.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، سرهنگ جمشید محبت خانی اظهار نمود: شب گذشته محیط بانان در پارك ملی خَبر استان كرمان، یك دستگاه خودرو سمند و یك دستگاه موتور سیكلت را شناسایی نمودند كه در حال پروژكتوركشی برای شكار آهو بودند. این مورد بلافاصله با واكنش محیط بانان مواجه گردید و در این حین راكبان موتور سیكلت به سمت محیط بانان تیر اندازی كردند كه بر اثر این اتفاق دو نفر از محیط بانان زخمی شده شدند و شیشه ماشین متعلق به اداره كل حفاظت محیط زیست استان كرمان هم شكسته شد.

محبت خانی افزود: بعد از تیراندازی شكارچیان موتورسیكلت در حال فرار تعادل خویش را از دست داد و واژگون شد و محیط بانان بلافاصله با نیروهای امداد تماس گرفتند اما به علت برخورد جمجمه راكبان به زمین هر دو شكارچی متاسفانه فوت كردند.

فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست اظهار داشت: در این تعقیب و گریز هیچگونه تیراندازی از سمت محیط بانان انجام نشد اما شكارچیان به سمت محیط بانان تیراندازی كردند كه باعث شد دو نفر از محیط بانان از ناحیه سر، صورت و دست زخمی شوند.

بر اساس پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست در انتها اظهار داشت: یك قبضه سلاح غیر مجاز شكاری از راكبان موتور سیكلت كشف و ضبط شد.
1398/03/13
15:31:51
5.0 / 5
4455
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل