گل پیچ GolPich

تداوم رگبار و رعد و برق در تهران و برخی مناطق كشور

تداوم رگبار و رعد و برق در تهران و برخی مناطق كشور گل پیچ: مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم رگبار و رعد و برق در تهران و ارتفاعات زاگرس مركزی طی امروز و فردا (19 و 20 خرداد)، در عین حال از خیزش گرد و خاك در شرق كشور آگاهی داد.احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: برمبنای تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی از بعد ازظهر امروز (۱۹ خرداد) برای نواحی شمال شرق، ارتفاعات شرقی البرز و دامنه های مركزی و جنوبی زاگرس، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در بخش هایی از شمال غرب كشور و ارتفاعات زاگرس جنوبی در كرمان و یزد افزایش ابر، بارش پراكنده و گاهی وزش باد شدید پیش بینی می شود.

وی با اشاره به اینكه بیشینه بارش امروز در ارتفاعات شرقی البرز در استان تهران، سمنان و در ارتفاعات زاگرس مركزی در جنوب اصفهان است، اشاره كرد: طی فردا و پس فردا (۲۰ و ۲۱ خرداد) در دامنه های زاگرس و ارتفاعات البرز افزایش ابر، گاهی رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید انتظار می رود.

مدیركل پیش بینی و آگهی سریع هواشناسی در ادامه اظهار داشت: این شرایط طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۲۲ و ۲۳ خرداد) در بخش هایی از شمال غرب كشور و ارتفاعات البرز ادامه دارد. همین طور طی پنج روز آینده در نوار شرقی كشور خصوصاً منطقه زابل، وزش باد شدید و در مناطق مستعد، خیزش گرد و خاك پیش بینی می شود.

وظیفه درانتها درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار نمود: آسمان تهران فردا (۲۰ خرداد) كمی ابری در بعد ازظهر افزایش ابر و احتمال بارش پراكنده و وزش باد و طی شب نیز احتمال رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید با حداقل دمای ۲۵ و حداكثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد و طی روز سه شنبه (۲۱ خرداد) نیز كمی ابری در بعد ازظهر افزایش ابر گاهی وزش باد با حداقل دمای ۲۶ و حداكثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

منبع:

1398/03/19
15:13:47
5.0 / 5
4585
تگهای خبر: باد , بارش , خاك , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل