گل پیچ GolPich
بسته امروز اخبار اجتماعی گل پیچ،

از خبر خوش فرمانده یگان محیط زیست تا زمان حذف طرح زوج و فرد و

از خبر خوش فرمانده یگان محیط زیست تا زمان حذف طرح زوج و فرد و گل پیچ: 9 روز تا حذف طرح «زوج وفرد» در پایتخت، خاصیت های یك خواب خوب از زبان متخصص طب خواب، 89 درصد زباله گردان مهاجران غیرقانونی اند، خبر خوش فرمانده یگان محیط زیست درباره محیط بان همدانی محكوم به اعدام و آغاز پرداخت مابه التفاوت افزایش «حقوق » فروردین ماه مستمری بگیران تیتر برخی اخبار امروز اداره اجتماعی ایسنا است.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، اداره اخبار اجتماعی امروز (۲۲ خرداد) ۵۰ خبر روی خروجی خود منتشر نموده كه بعضی از مهمترین آنها در ادامه آمده است:۹روز تا حذف طرح «زوج وفرد» در پایتخت/ همه چیز در مورد طرح جایگزین

محسن پورسیدآقایی -معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران- ابعاد مختلف طرح حذف «زوج و فرد» و طرح جایگزین را كه از اول تیرماه اجرایی می شود را تشریح نمود.

وی با بیان خبر حذف طرح زوج یا فرد از شروع تیر ماه، اظهار داشت: از آنجایی كه منابع متحرك، بخش عمده آلودگی هوا را بر عهده دارند می بایست تقاضای سفر را مدیریت نماییم چونكه در دنیا از دو روش دیگر یعنی تولید سوخت باكیفیت و تولید وسایل نقلیه استاندارد نیز استفاده می شود اما در كشور ما از آنجایی كه بر روی دو روش فوق الذكر نمی توان نظری داد، بر همین مبنا مدیریت تقاضای سفر را می توان در دستور كار قرار داد.

جزییات اقدام جدید وزارت بهداشت درباره «كولونوسكوپی در مطب»

دكتر كیانوش جهانپور -مدیركل روابط عمومی وزارت بهداشت- درباره دستورالعمل و نحوه انجام كولونوسكوپی در مطب كه بتازگی از طرف معاونت درمان ابلاغ گردیده و موافقان و مخالفانی را به همراه داشته، توضیح داد.

مدیركل روابط عمومی وزارت بهداشت درباره مصوبه اخیر معاونت درمان وزارت بهداشت در خصوص انجام كولونوسكوپی در بعضی مطب ها، اظهار داشت: از آنجایی كه بطور كلی آندوسكوپی و خصوصاً كلونوسكوپی نیازمند نوعی آرام سازی افراد است، باید در مراكز و مطب هایی صورت گیرد كه از طرف وزارت بهداشت مورد بازدید قرار گرفته، مجوزهای مربوطه را دریافت كرده و حداقل های لازم را برای انجام این كار داشته باشند.

ویژگی های یك خواب خوب از زبان متخصص طب خواب

آیا برای شما هم اتفاق افتاده كه با خستگی فراوان به رختخواب بروید اما بعد از بیدار شدن همچنان خسته و بی حال باشید؟ یا بعد از بیدار شدن از خواب، اطرافیان بگویند كه در خواب حرف زده اید؟ این دست اتفاقات و موارد این چنینی همگی جزئی از اختلالات خواب شناخته می شوند.

زهرا بنفشه آل محمد -متخصص طب خواب- خاصیت های خواب خوب را به دو دسته خاصیت های كمی و كیفی تقسیم بندی كرد و اظهار داشت: از نظر كمیت، نیاز افراد به خواب در شبانه روز نسبت به یكدیگر متفاوت می باشد.

وجود ۱۴ هزار «زباله گرد» غیررسمی در كشور/۸۹ درصد زباله گردان مهاجران غیرقانونی اند

كامیل احمدی -سرپرست پژوهش زباله گردی كودكان- نتایج جدیدترین پژوهش های انجام شده در حوزه زباله گردی كودكان را تشریح نمود.

این مردم شناس و سرپرست پژوهش زباله گردی كودكان در مراسم رونمایی از پژوهش یغمای كودكی كه در آستانه روزجهانی مبارزه با كار كودكان در باب شناخت، پیشگیری و كنترل پدیده زباله گردی كودكان تهران انجام شد با اشاره به اینكه ارائه راه كار درمورد این مساله كار راحتی نیست، اظهار داشت: این راه كارها از جغرافیایی به جغرافیای دیگر متفاوت می باشد و البته چون سوژه این كودكان عموما داخلی نیست و آنها مهاجران افغانستانی هستند، بنا بر این راه كارها كمی متفاوت هستند.
آغاز پرداخت مابه التفاوت افزایش «حقوق » فروردین ماه مستمری بگیران

محمد حسن زدا -سرپرست سازمان تامین اجتماعی- از آغاز پرداخت مابه التفاوت افزایش مستمری فروردین ماه سال جاری به همراه مستمری خرداد ماه آگاهی داد.

مهلت باردیگر به فرهنگیان مقیم خارج برای ثبت نام اشتغال در مدارس ایرانی

غلامرضا كریمی -رئیس مركز امور بین الملل و مدارس خارج از كشور وزارت آموزش و پرورش- از تمدید مهلت ثبت درخواست فرهنگیان مقیم خارج برای اشتغال در مدارس ایرانی با دریافت حقوق ریالی تا آخر خرداد آگاهی داد.

كریمی با اشاره به اعلام فراخوان مركز امور بین الملل و مدارس خارج از كشور پیرامون ثبت نام فرهنگیان مقیم در خارج از كشور برای اشتغال در مدارس و دریافت حقوق به صورت ریالی اظهار نمود: آخرین مهلت ثبت نام را تا ۱۵ خرداد ماه اعلام نموده بودیم ولی هنوز امكان ثبت نام وجود دارد.

خبر خوش فرمانده یگان محیط زیست درباره محیط بان همدانی محكوم به اعدام

سرهنگ جمشید محبت حانی -فرمانده یگان محیط زیست كشور- با اشاره به پیگیری های پرونده «سعید مومیوند» محیط بان محكوم به اعدام استان همدان و نقض این حكم، از تبدیل قرار بازداشت این محیط بان به قرار وثیقه آگاهی داد.

پاكسازی هفتگی پارك ها و تفرجگاه های پایتخت از عوامل ناامن كننده

سردار حسین رحیمی -رییس پلیس پایتخت- از پاكسازی هفتگی پارك ها و تفرجگاه های پایتخت از عوامل ناامن كننده و مزاحمان آگاهی داد.

سردار رحیمی درباره اقدامات پلیس برای تامین امنیت در تفرجگاه ها و پارك های پایتخت اظهار داشت: پارك ها، تفرجگاه ها و مراكز تفریحی جزو اولویت های پلیس است و تامین امنیت در این مكان برای ما بسیار حائز اهمیت می باشد.

به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، پربازدیدترین اخبار اجتماعی طی ۲۴ ساعت گذشته به شرح زیر است:

۹ روز تا حذف طرح «زوج وفرد» در پایتخت/ همه چیز در مورد طرح جایگزین

توصیه هایی برای سحرخیزی

دستگیری راننده تاكسی اینترنتی پیش از آزار دو دختر نوجوان

ویژگی های یك خواب خوب از زبان متخصص طب خواب

بیانیه بیمارستان امام خمینی درباره شایعات فوت یكی از دستیاران ارتوپدیمنبع:

1398/03/23
19:05:44
5.0 / 5
4836
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل