گل پیچ GolPich
فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست:

140 محیط بان كشور در راه حفاظت از محیط زیست به شهادت رسیده اند

140 محیط بان كشور در راه حفاظت از محیط زیست به شهادت رسیده اند گل پیچ: فرمانده یگان حفاظت محیط زیست اظهار داشت: تابحال 140 محیط بان در راه حفاظت از محیط زیست كشور به شهادت رسیده اند.به گزارش گل پیچ به نقل از مهر، سرهنگ جمشید محبت خانی شامگاه سه شنبه در نشست با فعالان و انجمن های محیط زیستی شهرستان پلدختر گفت: می توان با مشاركت های مردمی و توانمندسازی تشكل های مردم نهاد تخریب، تهدید و لطمه های زیست محیطی را در جهت حفاظت از محیط زیست به فرصت تبدیل كرد برای اینكه بدون مشاركت جوامع محلی فعالیت های زیست محیطی نتیجه مطلوبی در بر نخواهد داشت.
وی با اشاره به اینكه از منابع آب و خاك كشور استفاده درست نشده است، اضافه كرد: می توان با فعال سازی سازمان های مردم نهاد و جوامع محلی تمام جمعیت كشور را به سمت فرهنگ حفاظت از منابع زیست محیطی برای انتقال آن به نسل آینده سوق داد.
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست، این سازمان را خدمتگزار مردم و حافظ آب و خاك كشور معرفی نمود و اظهار داشت: برای امنیت زیست محیطی تا كنون ۱۴۰ محیط بان در مناطق مختلف كشور به شهادت رسیدند.
سرهنگ محبت خانی به مسئله سیل اخیر در شهرستان پلدختر اشاره نمود و اضافه كرد: با همكاری و همدلی مردم سراسر كشور در جریان وقوع سیل فروردین ماه سال جاری در پلدختر با احساس نوعدوستی ایران كوچكی تشكیل شد و از اقشار مختلف مردم همچون دستگاه های دولتی خصوصاً نیروهای مسلح پای كار آمدند كه باید قدر این همدلی را بدانیم.
وی اشاره كرد: مردم سراسر دنیا از تمام ادیان برای مردم سیل زده پلدختر ابراز ناراحتی كردند اما نظام سلطه و آمریكا مانع ارسال كمك های مردمی به مناطق سیل زده كشور شد.


منبع:

1398/03/30
21:25:04
5.0 / 5
4324
تگهای خبر: آب , حفاظ , خاك , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل