گل پیچ GolPich

افزایش دما در بیشتر نقاط ایران

افزایش دما در بیشتر نقاط ایران به گزارش گل پیچ مدیركل پیشبینی و سازمان هواشناسی اظهار داشت: از فردا (دوم تیرماه) تا اواخر هفته در بیشتر نقاط كشور افزایش دما پیشبینی می شود، همینطور امروز در استان های سمنان، قم، اصفهان، یزد، مركزی، تهران، قزوین، البرز و شرق، شمال شرق و جنوب شرق كشور وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و غبار خواهیم داشت.


احد وظیفه در گفتگو با ایسنا، اعلام نمود: برپایه آخرین خروجی مدلهای سازمان هواشناسی، امروز (شنبه اول تیرماه) در بعضی مناطق شرق مازندران، گلستان، خراسان شمالی شمال خراسان رضوی، جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان در ساعات پس از ظهر و اوایل شب افزایش ابر، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیشبینی می شود.
وی افزود: فردا (یكشنبه دوم تیرماه) در ارتفاعات البرز شرقی، واقع در استان های گلستان، شرق مازندران، سمنان، جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان افزایش ابر، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی خواهیم داشت.
مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به این كه از روز دوشنبه (سوم تیرماه) تا اواخر هفته در ارتفاعات البرز مركزی رشد ابر و بارش پراكنده در ساعات پس از ظهر و اوایل شب دور از انتظار نیست، اظهار داشت: از فردا تا اواخر هفته در چارچوب مناطق كشور افزایش دما پیشبینی می شود.
به قول وظیفه از امروز (اول تیرماه) تا اواسط هفته در بخش هایی از شرق بخصوص منطقه زابل، شمال شرق و جنوب شرق كشور، وزش باد شدید، گاهی همراه با گردوغبار پیشبینی می شود.
این كارشناس سازمان هواشناسی تصریح كرد: امروز (شنبه اول تیرماه) در استان های سمنان، قم، اصفهان، یزد، مركزی، تهران، قزوین و البرز در بعضی ساعات وزش باد شدید، گاهی همراه با گرد و خاك خواهیم داشت.
مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به این كه امشب هوای تهران صاف تا كمی ابری خواهد بود، اظهار داشت: پیشبینی می شود كه فردا (دوم تیرماه) هوای تهران صاف تا كمی ابری و در پس از ظهر همراه با وزش باد باشد. دمای تهران در این روز در گرم ترین نقطه ۳۸ درجه سانتیگراد و در خنك ترین نقطه به ۲۶ درجه سانتیگراد می رسد. همینطور پس فردا (دوشنبه سوم تیرماه) آسمان تهران صاف تا كمی ابری و گاهی همراه با وزش باد با بیشترین و كمترین دمای ۳۹ و ۲۷ درجه سانتیگراد خواهد بود.1398/04/01
15:34:41
5.0 / 5
4458
تگهای خبر: باد , بارش , خاك , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل