گل پیچ GolPich

افزایش موقتی ازن در هوای تهران طی روزهای پایانی هفته

افزایش موقتی ازن در هوای تهران طی روزهای پایانی هفته به گزارش گل پیچ بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران غلظت آلاینده ازن در ایام پایانی هفته به صورت موقت افزایش می یابد.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشاندهنده افزایش نسبی غلظت آلاینده ها طی بامداد امروز (۶ شهریور) به علت كاهش میزان ناپایداری جوی و ازدیاد تردد خودرو ها در این بازه زمانی است همینطور با افزایش تابش نور خورشید در طول روز، برقراری جوی نسبتا آرام و فراهم بودن سایر شرایط لازم برای شكل گیری آلاینده ازن، طی برخی ساعات بعد ازظهر بین ساعات ۱۴ تا ۱۸ بر غلظت این آلاینده افزوده می شود كه كاهش موقتی كیفیت هوا در بعضی مناطق را به دنبال دارد.

به تدریج با رشد ناپایداری جوی در طول روز برای برخی ساعات افزایش ابر و وزش باد پیشبینی می شود كه در بعضی اوقات سبب افزایش موقتی ذرات معلق می شود. ازاین رو همزمان با افزایش موقتی غلظت آلاینده ها در بعضی ساعات امروز (۶ شهریور) انتظار می رود كه وضعیت كیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران طی برخی ساعات در آستانه شرایط نامطلوب بخصوص برای گروه های حساس قرار گیرد.

با كاهش میزان ناپایداری جوی تا فردا (۷ شهریور) همراه با افزایش حجم ترافیك تجمع موقتی آلاینده ها طی برخی ساعات بامداد دور از انتظار نیست همینطور در بعضی ساعات بعد ازظهر افزایش نسبی در غلظت آلاینده ازن مشاهده می شود كه نسبت به روز چهارشنبه بیشتر است.

از این رو با عنایت به افزایش نسبی غلظت آلاینده ها در بعضی ساعات فردا انتظار می رود در بعضی اوقات شرایط ناسالم كیفیت هوا بخصوص برای گروه های حساس در بیشتر مناطق پایتخت برقرار شود همینطور وزش باد در بعضی ساعات احتمال افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال دارد همینطور دمای هوا در پایتخت تا روز آینده روند كاهشی خواهد داشت.

بر اساس اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۷۸ در شرایط سالم قرار داشت و كیفیت هوای الان هم با میانگین ۷۰ همچنان در شرایط سالم می باشد.
1398/06/07
14:19:11
5.0 / 5
4076
تگهای خبر: باد , تردد , خودرو , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل