گل پیچ GolPich

افزایش موقتی ازن در هوای تهران طی عصر امروز

افزایش موقتی ازن در هوای تهران طی عصر امروز به گزارش گل پیچ بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، آلاینده ازن طی ساعات ۱۴ تا ۱۸ امروز (۱۰ شهریور) به صورت موقت افزایش می یابد.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا نتایج حاصل از پیشبینی وضعیت هواشناسی برای شهر تهران نشاندهنده كاهش میزان ناپایداری جوی طی بامداد امروز (۱۰ شهریور) است كه همراه با ازدیاد تردد خودرو ها سبب افزایش نسبی در غلظت آلاینده ها طی برخی ساعات می شود.

هرچند با رشد ناپایداری روزانه برای برخی ساعات وزش باد انتظار می رود كه احتمال افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال دارد همینطور طی برخی ساعات بعد ازظهر بین ساعات ۱۴ تا ۱۸ روند افزایشی در غلظت آلاینده ازن مشاهده می شود كه در بعضی مناطق كاهش موقتی كیفیت هوا را به دنبال دارد.

به تدریج طی امشب از میزان ناپایداری جوی كم می شود و همراه با افزایش حجم ترافیك در این ساعات، افزایش نسبی غلظت آلاینده ها بخصوص در مناطق پرتردد دور از انتظار نیست.

با تداوم این وضعیت جوی تا اولین ساعات فردا (۱۱ شهریور) به همراه ازدیاد تردد خودرو ها در سطح شهر، شرایط برای تجمع موقتی آلاینده ها طی برخی ساعات بامداد فراهم می شود و به تدریج با افزایش تابش نور خورشید و برقراری جوی نسبتا آرام و آسمانی صاف، شرایط برای شكل گیری آلاینده ازن مهیا می شود و طی برخی ساعات بعد ازظهر غلظت این آلاینده افزایش نسبی می یابد.

بر این اساس انتظار می رود طی برخی ساعات فردا افزایش نسبی در غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق و آلاینده ازن در بعضی مناطق مشاهده شود و شرایط نامطلوب كیفیت هوا بخصوص برای گروه های حساس در بعضی مناطق پایتخت به صورت موقتی برقرار شود.

بر اساس اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۶۳ در شرایط سالم قرار داشت و كیفیت هوای الان هم با میانگین ۶۸ همچنان در شرایط سالم می باشد.
1398/06/10
13:35:20
5.0 / 5
4298
تگهای خبر: باد , تردد , خودرو , كنترل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل