گل پیچ GolPich
سازمان محیط زیست در اطلاعیه ای اعلام كرد؛

فرصت یك ماهه برای عرضه مدارك پذیرفته شدگان استخدام محیط زیست

فرصت یك ماهه برای عرضه مدارك پذیرفته شدگان استخدام محیط زیست به گزارش گل پیچ سازمان محیط زیست در اطلاعیه ای اعلام نموده كه تمام پذیرفته شدگان استخدامی ۱۷ اسفند ۹۷ این سازمان تا ۱۶ مهر ماه فرصت دارند با در دست داشتن مدارك به استان های مورد تقاضا رجوع كنند.


به گزارش گل پیچ به نقل از مهر، به اطلاع تمام پذیرفته شدگان استخدامی ۱۷اسفند ۹۷ این سازمان می رساند، از روز شنبه ۱۶شهریور ۹۸ به مدت یك ماه با در دست داشتن مدارك به استان های مورد تقاضا رجوع كنند. مدارك مورد نیاز: ۱) ۶ قطعه عكس ۴x۳ پشت نویسی شده جدید. ۲) اصل دانشنامه یا گواهی موقت تحصیلی ممهور به مهر دانشگاه یا آموزش و پرورش و تصویر آن. (دو سری)
تبصره(مهم): فقط ارائه مدارك تحصیلی موقت یا اصل مورد تائید است و از تحویل هر گونه نامه از هر مرجعی در خصوص آخر تحصیلات یا ارائه رساله خود داری شود. ۳) اصل شناسنامه و تصویر از تمام صفحات آن (دو سری) ۴) اصل كارت ملی و تصویر پشت و روی آن (دو سری) ۵) اصل شناسنامه و كارت ملی افراد تحت تكفل و كپی از كلیه صفحات آن (یك سری) ۶) اصل كارت آخر خدمت یا معافیت دائم قانونی و تصویر پشت و روی آن برای آقایان. (دو سری) ۷) اصل و كپی گواهینامه رانندگی اتومبیل پایه دوم و یا سوم و موتور سیكلت. (یك سری صرفا محیط بانان) تذكر: بر مبنای بند ۴شرایط اختصاصی برای محیط بانان در دفترچه راهنمای ثبت نام ششمین امتحان مشترك فراگیر دستگاه های اجرایی كشور (صفحه ۲۶) عرضه گواهینامه رانندگی اتومبیل و موتور سیكلت برای همه محیط بانان الزامی است. در صورت عدم داشتن گواهینامه، به پذیرفته شدگان ۲ ماه از تاریخ دریافت گزینش فرصت داده میشود تا نسبت به ارائه آن اقدام نمایند. در غیر اینصورت استخدام آنها لغو خواهد شد. ۸) مدارك ایثارگری برای افرادی كه در سهمیه ایثارگران شركت كرده اند. (دو سری) ۹) اصل و كپی مدارك فعالیت در بسیج (دو سری) ۱۰) پرینت كارنامه قبولی كه از سایت جهاد دانشگاهی صادر گردیده است. (یك برگ) ۱۱) نامه سابقه كار در صورت پرداخت حق بیمه و پرینت سوابق بیمه (یك سری) • بدیهی است عدم رجوع و تحویل مدارك فوق در موعد مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام تلقی شده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت. • آدرس دقیق و شماره تلفن ادارات كل حفاظت محیط زیست استانی در سایت سازمان محیط زیست و در قسمت استانها موجود است.

1398/06/23
15:06:11
5.0 / 5
4841
تگهای خبر: ثبت نام , حفاظ , دستگاه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل