گل پیچ GolPich

خصوصیت های یك فرودگاه سبز در بریتانیا

خصوصیت های یك فرودگاه سبز در بریتانیا به گزارش گل پیچ فرودگاه بریستول بریتانیا برای عملیاتی كردن برنامه خنثی سازی كربن تا سال ۲۰۲۵، انرژی الكتریكی سبز ۱۰۰ درصدی با منابع تجدیدپذیر تولید می كند.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا به نقل از نیوز، این برنامه از راه توافقنامه خرید سه ساله برق (PPA) برای تامین تقاضای برق سالانه فرودگاه كه حدود ۱۷ میلیون كیلووات ساعت است توسط توربین های بادی اجرا خواهد شد.

با این برنامه از سال ۲۰۰۶ تابحال ۸۳ درصد از میزان تولید گازهای گلخانه ای برای تولید برق در فرودگاه كاهش یافته و این عملكرد تا حدود زیادی روش های استفاده از نفت و گاز را تغییر داده است.

از اهداف این فرودگاه تا سال ۲۰۲۵، كاهش ۹۸ درصدی انتشار كربن است.

مسئولان فرودگاه بریستول ادعا كرده اند مناطقی كه بیشترین مصرف انرژی را دارند را به واحدهای نیروی برق پاك متصل كرده است. این واحدها امكان ارائه خدمات ضروری پیش از پرواز را بدون احتیاج به سوخت های فسیلی دارند. همینطور تخمین زده شده كه در مدت سه سال ۱۴۰۰۰ تن كمتر انتشار كربن خواهد داشت.

سیمون اورلز - مدیر برنامه ریزی فرودگاه بریستول - اظهار داشت: از ماه آینده نیروی لازم ترمینال و سایر امكانات با انرژی های تجدیدپذیر تامین خواهد شد.

از دیگر موارد در برنامه خنثی سازی كربن در این فرودگاه، نصب ایستگاه های شارژ بیشتر برای وسیله نقلیه الكتریكی (EV) پیش از آخر سال ۲۰۱۹ است تا در راه مسافران به فرودگاه هم از انتشار كربن پیشگیری شود.

این برنامه توسط شركت Ørsted اجرا می شود.
1398/06/24
21:31:28
5.0 / 5
4628
تگهای خبر: باد , خدمات , دما , منابع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل