گل پیچ GolPich

باندهای خلافكار عامل گسترش جنگل زدایی در آمازون

باندهای خلافكار عامل گسترش جنگل زدایی در آمازون به گزارش گل پیچ گزارش ها از آن حكایت می كند كه پدیده جنگل زدایی در آمازون با هدایت شبكه های تبهكار بوده است.


به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، جنگل زدایی در آمازون تجارتی پرسود است كه توسط شبكه های تبهكار هدایت شده و این گروه ها اغلب مقامات دولتی، جنگل بانان و مردم بومی كه قصد مقابله با آنها را دارند، تهدید می كنند.
در این بررسی آمده است شكست برزیل در مقابله با این باندهای تبهكار، توانمندی این كشور را در تحقق تعهدات ذكر شده در توافق آب و هوایی پاریس همچون حذف جنگل زدایی غیرقانونی تا سال ۲۰۳۰ به خطر انداخته است.
« ریكاردو سالیس» وزیر محیط زیست برزیل اظهار كرده است كه فقر، عامل گسترش تخریب آمازون بوده و توسعه آمازون به متوقف كردن جنگل زدایی كمك خواهد نمود. هرچند، كارشناسان معتقدند كه ضروری می باشد تا جنگل آمازون بهتر كنترل و نظارت شود.
به گزارش روزنامه گاردین، گزارش ها حاكی از وقوع ۲۸ مورد قتل است كه شواهد نشان داده است افرادِ مسئولِ این قتل ها در جنگل زدایی های غیرقانونی مشاركت داشته و قربانیان خویش را مانعی برای رسیدن به اهداف خود تلقی كرده اند.1398/06/26
22:54:35
5.0 / 5
4174
تگهای خبر: آب , جنگل , كنترل , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل