گل پیچ GolPich

پارسایی: به خاطر فشار مافیای خودرو از سلامت مردم عدول نكنیم

پارسایی: به خاطر فشار مافیای خودرو از سلامت مردم عدول نكنیم به گزارش گل پیچ سخنگوی كمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با انتقاد از موافقت با حذف اجبار به نصب فیلتر دوده از جانب ایران خودرو دیزل، اظهار داشت كه نباید به خاطر فشار مافیای خودرو از سلامت مردم عدول كرد.


بهرام پارسایی در گفتگو با ایسنا با اشاره به نامه منتشره از جانب ایران خودرو دیزل به معاون اول رئیس جمهور در مورد حذف اجبار نصب فیلتر دوده، اظهار نمود: درخواست ایران خودرو دیزل برای موافقت با پیشنهاد حذف اجبار نصب فیلتر دوده به بهانه تحریم ها ضد ایران در حالی است كه ۶ سال از فرصتی كه با خودروسازها داده شده می گذرد و ما تنها یك سال و نیم است كه درگیر تحریم شدیم.
وی ادامه داد: آنها به جای این نامه گستاخانه و سوء استفاده از فضای تحریم باید بگویند در این ۶ سال چه كردند؛ به نظر می آید اراده ای برای به روز كردن صنعت خودرو نیست و دلیلش هم فضای انحصاری است كه بر صنعت خودرو حاكم شده است.
سخنگوی كمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به اینكه خودروسازان باید پاسخگوی عملكرد خود باشند، اظهار داشت: قرار نیست هر چه تولید می شود به قیمت جان مردم باشد، این بازی با سلامت و جان مردم است. این كار به چه قیمتی انجام می شود؟
پارسایی با تاكید بر اینكه نباید به خاطر فشار مافیای خودرو از سلامتی و زندگی مردم و مسائل زیست محیطی عدول كرد، خاطرنشان كرد: قوه قضاییه اگر بخواهد به این مورد ورود كند باید مدیرانی كه در ۶ سال فرصت داشتند و این فرصت را از دست دادند محاكمه كند.1398/07/02
14:08:11
5.0 / 5
4408
تگهای خبر: خودرو , زندگی , زیست محیطی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل