گل پیچ GolPich

نشست شورای راهبری و توسعه مدیریت سازمان محیط زیست برگزار گردید

نشست شورای راهبری و توسعه مدیریت سازمان محیط زیست برگزار گردید به گزارش گل پیچ یازدهمین نشست شورای راهبری و توسعه مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست، با حضور معاونان این سازمان برگزارشد.به گزارش گل پیچ به نقل از مهر، در ابتدای این جلسه، علی اصغر دانشیان، معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امورمجلس سازمان حفاظت محیط زیست به تشریح عملكرد سازمان پارسال پرداخت و اظهار داشت: موفقیت سازمان در جشنواره شهید رجایی اتفاقی نبود، سال ۹۷ سازمان نسبت به سال قبل ۳۳ درصد رشد داشته كه نتیجه تلاش كاركنان و مدیران این سازمان است و تلاش می نماییم در سال ۹۸ هم رشد مناسب تری داشته باشیم.
در ادامه این جلسه، در مورد وضعیت كاركنان سازمان و تعداد آنان بحث شد، چونكه طبق تكلیف برنامه ششم توسعه سازمان های دولتی مكلف به كاهش نیروی انسانی خود هستند. در این خصوص، كیومرث كلانتری، معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان، اظهار داشت: با عنایت به افزایش مناطق حفاظت شده و وظایف سازمان محیط زیست، تعداد كاركنان و محیط بانان هم اكنون هم با كمبود جدی مواجه می باشد و كاركنان و محیط بانان سازمان، الان هم در شرایط نامطلوبی انجام وظیفه می كنند؛ بعضی از آنها حتی یك روز مرخصی هم ندارند و مزایایی هم به آنها تعلق نمی گیرد.
در این نشست، امیر زند پازندی، رئیس مركز برنامه، بودجه، فناوری اطلاعات، بازرسی و مدیریت عملكرد سازمان حفاظت محیط زیست، اظهار داشت: هم اكنون و با عنایت به آمار و ارقام، سازمان حفاظت محیط زیست با پرسنلی كمتر از ظرفیت واقعی خود مشغول به كار و فعالیت است.
پازندی در ادامه اضافه كرد: امید است با تصویب سند برنامه نیروی انسانی سازمان حفاظت محیط زیست و جذب نیروی انسانی متخصص و كارآمد، زیر ساخت های لازم برای اعتلای محیط زیست كشورمان در سند ۱۴۰۴ و با هدف ایجاد محیط زیست مطلوب تر، بیشتر از پیش فراهم گردد.

1398/09/03
23:22:16
5.0 / 5
4597
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل