گل پیچ GolPich

تداوم هوای نامطلوب در تهران

تداوم هوای نامطلوب در تهران گل پیچ: برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران افزایش غلظت ذرات معلق در هوای پایتخت طی امروز (4 آذرماه) موجب برقراری شرایط نامطلوب كیفیت هوا در بیشتر مناطق می شود.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا بنا بر پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای تهران، در اولین ساعات امروز (۴ آذرماه) با حاكمیت جو نسبتاً پایدار و آسمان ابری همراه با ازدیاد تردد خودرو ها، شاهد افزایش غلظت ذرات معلق، غبار صبحگاهی و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق خواهیم بود.

با تداوم این وضعیت جوی در ضمن روز و عدم وزش باد مؤثر، پراكندگی آلاینده ها محدود می شود و در بعضی مناطق پرتردد كیفیت هوا در وضعیت نامطلوب باقی خواهد ماند. در ساعات پایانی امروز نیز افزایش غلظت ذرات معلق و برقراری شرایط نامطلوب كیفیت هوا در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

شرایط جوی آرام و انباشت آلاینده ها تا بامداد فردا (۵ آذرماه) ادامه دارد و همزمان با آغاز تردد خودرو ها بر غلظت ذرات معلق افزوده می شود و درنتیجه احتمال می رود كیفیت هوای پایتخت در شرایط ناسالم خصوصاً برای گروه های حساس قرار بگیرد. در ضمن روز نیز جو آرام و آسمان صاف موجب تجمع آلاینده ها و به تبع آن پیش بینی می شود كه در ساعات اوج ترافیك شبانگاهی در بیشتر مناطق پایتخت، وضعیت ناسالم برای گروه های حساس برقرار شود.

بر اساس اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران میانگین كیفیت هوای تهران در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۸ و هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس بود. این شاخص الان ۱۰۷ و هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.

منبع:

1398/09/04
15:06:26
5.0 / 5
4264
تگهای خبر: باد , تردد , خودرو , كنترل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل