گل پیچ GolPich
بنا به اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران؛

هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم می باشد

هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم می باشد گل پیچ: شركت كنترل كیفیت هوای تهران شاخص كیفیت هوای تهران برای امروز 10 آذرماه را 111 و ناسالم برای گروه های حساس اعلام نمود.به گزارش گل پیچ به نقل از مهر، بنا به اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران الان شاخص آلودگی هوا در شهر تهران ۱۱۱ و ناسالم برای گروه های حساس است.
شركت كنترل كیفیت هوای تهران به افراد مبتلا به بیماری قلبی و ریوی، سالمندان و كودكان سفارش كرده است كه از كارهای طولانی یا سنگین در خارج از منزل پرهیز كنند.
بنا بر این اعلام فعالیت طولانی عبارت است از هر گونه فعالیت خارج از منزل كه افراد بطور متناوب طی مدت چندین ساعت انجام می دهند و سبب می شود نفس كشیدن تا حدی سخت تر از حالت طبیعی صورت گیرد و فعالیت سنگین عبارت است از هر گونه فعالیت شدید خارج از منزل كه سبب می شود نفس كشیدن به سختی صورت گیرد. بطور مثال، دویدن در این شرایط سفارش نمی گردد.
همچنین بنا بر این اعلام، شاخص آلودگی هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته روی عدد ۹۵ بوده است. آلاینده ای كه طی چند روز اخیر شاخص آلودگی هوا را تعیین كرده است، pm۲.۵ یعنی ذرات معلق كمتر از ۲.۵ میكرون است.
همچنین طبق این اعلام برای ۲۴ ساعت آینده نیز پیش بینی هوای ناسالم برای گروه های حساس شده است.
طبق این اطلاعیه در سال ۹۸ تهران دارای ۲۵ روز هوای پاك، ۱۸۴ روز هوای سالم، ۴۵ روز هوای ناسالم برای گروه های حساس و دو روز هوای ناسالم برای تمام گروه ها بوده است.


منبع:

1398/09/12
15:00:45
5.0 / 5
4214
تگهای خبر: آلودگی , بیماری , كنترل , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل