گل پیچ GolPich

قدردانی مدیركل حفاظت محیط زیست استان تهران از هواداران استقلال

قدردانی مدیركل حفاظت محیط زیست استان تهران از هواداران استقلال به گزارش گل پیچ اقدام تحسین برانگیز هواداران استقلال و جمع آوری زباله ها بعد از دیدار فوتبال با شهر خودرو باعث شد تا سعید محمودی مدیركل حفاظت محیط زیست استان تهران از این حركت فرهنگی و محیط زیستی تعدادی از هواداران استقلال در پاكسازی ورزشگاه آزادی تقدیر كند.


به گزارش گل پیچ به نقل از روابط عمومی اداره كل حفاظت محیط زیست استان تهران، سعید محمودی در این خصوص با اشاره بر اینكه باشگاه ها و ورزشگاه های ما یك مكان فرهنگی-ورزشی به حساب می آید و تقویت اقدامات فرهنگی در برگزاری مسابقات پرارزش است، اظهار داشت: اقدام تعدادی از هوادارن تیم استقلال تهران در جمع آوری زباله ها در انتها بازی مبین فرهنگ بالا و اخلاق مداری این تماشاگران بود.
وی با تاكید بر تجارب جهانی در خیلی از اماكن ورزشی پیشرفته دنیا، اضافه كرد: به طور كلی مدیریت زباله ها در هر جا و مكانی ضروری است و ورزشگاه ها هم از این امر مستثنی نیستند.
مدیر كل حفاظت محیط زیست استان تهران با اشاره به اینكه در این حوزه نیازمند كار بیشتر و فرهنگسازی افزونتر هستیم، خاطرنشان كرد: سابقه نشان داده كه هر جاكه یك حركت فرهنگی به طور خودجوش از سمت خود مردم آغاز و پیگیری شده، اثربخشی بیشتری داشته است.
محمودی افزود: البته به طور حتم این حركت های خودجوش احتیاج به تقویت و كمك از جانب مسئولین دارد.
او در آخر اظهار داشت: این اقدام هواداران استقلال جای تقدیر داشته و مبین این است كه محیط زیست متعلق به همه ماست و همه ما باید در حفظ آن كوشا باشیم.

/


1398/09/15
14:20:22
5.0 / 5
4875
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل