گل پیچ GolPich

تداوم فعالیت سامانه بارشی در بخش هایی از كشور

تداوم فعالیت سامانه بارشی در بخش هایی از كشور گل پیچ: مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم سامانه بارشی در بخش هایی از كشور تا روزهای پایانی هفته، از وزش باد شدید در سیستان بلوچستان آگاهی داد.


صادق ضیائیان در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: برمبنای تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی امروز (۱۰دی) در بخش هایی از شمال غرب، غرب، سواحل دریای خزر، دامنه های البرز و زاگرس مركزی و از اواخر وقت، مناطقی از شمال شرق و شرق كشور بارش باران و در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش برف پیش بینی می شود.
وی افزود: این شرایط فردا ۱۱ دی برای استان های واقع در شمال شرق و شرق، برخی نقاط شمال غرب و ارتفاعات البرز شرقی، ادامه دارد. در این روز برای جنوب سیستان و بلوچستان بارش باران، گاهی همراه با رگبار، رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.
به گفته مدیر كل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی، طی روز پنج شنبه (۱۲ دی) برای استان های واقع در شمال شرق و ارتفاعات البرز بارش باران و برف و در سواحل دریای خزر و بخش هایی از شرق كشور بارش پراكنده و گاهی هم وزش باد و در جنوب شرق كشور بارش باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد و طی روز جمعه برای سواحل دریای خزر و استان اردبیل بارش باران و در ارتفاعات بارش برف و در بخش هایی از غرب و زاگرس مركزی بارش پراكنده انتظار می رود.
ضیاییان با بیان این كه روز شنبه (۱۴ دی) فعالیت سامانه بارش زایی را در نیمه غربی كشور استان های جنوبی، دامنه های زاگرس، سواحل غربی دریای خزر و ارتفاعات البرز غربی خواهیم داشت، اظهار داشت: اواخر وقت امروز خلیج فارس و طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان مواج خواهد بود.
وی درانتها درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار داشت: آسمان تهران فردا صاف تا كمی ابری همراه با وزش باد و بارش پراكنده با حداقل دمای یك و حداكثر دمای ۱۰ درجه سانتی گراد و پس فردا صاف همراه با وزش باد و در اواخر وقت افزایش ابر با حداقل دمای یك و حداكثر دمای ۱۱ درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.
منبع:

1398/10/10
12:56:45
5.0 / 5
4055
تگهای خبر: باد , بارش , دما , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل