گل پیچ GolPich

تداوم هوای ناسالم برای گروه های حساس در تهران

تداوم هوای ناسالم برای گروه های حساس در تهران به گزارش گل پیچ بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، هوای پایتخت هم اكنون در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است و به تدریج تا آخر امشب (۱۸ دی) از غلظت آلاینده ها كاسته خواهد شد.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، بر اساس پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای شهر تهران در اولین ساعات امروز (۱۸ دی) كیفیت هوای تهران به علت انباشت آلاینده ها، شرایط نامساعد جوی و افزایش تردد خودرو ها در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.

طی روز هم با تداوم شرایط پایدار جوی و عدم وزش باد مؤثر، شرایط برای پراكندگی آلاینده ها فراهم نمی گردد و كیفیت هوا در بیشتر مناطق در شرایط ناسالم برای گروه های حساس باقی می ماند. هرچند در اواخر وقت امروز با افزایش نسبی ناپایداری جو همراه با رشد ابر تا حدودی از غلظت آلاینده ها كاسته شود.

صبح فردا (۱۹ دی) هم همزمان با آغاز تردد خودرو ها شاهد افزایش غلظت ذرات معلق و كاهش كیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت خواهیم بود. باآنكه به علت احتمال بارش باران و ناپایداری نسبی جو غلظت آلاینده ها نسبت به روز گذشته میزان كمتری خواهد داشت.

طی روز با كاهش ناپایداری ها و كاهش سرعت باد، شرایط برای پراكندگی آلاینده ها محدود و با افزایش حجم ترافیك شامگاهی بر غلظت آلاینده ها افزوده می شود و در مناطق پرتردد شرایط ناسالم كیفیت هوا بخصوص برای گروه های حساس برقرار می شود.

بر اساس اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۱۰۶ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت و كیفیت هوای الان هم با میانگین ۱۱۲ همچنان در شرایط ناسالم برای گروه های است.
1398/10/18
23:34:22
5.0 / 5
4319
تگهای خبر: باد , بارش , تردد , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل