گل پیچ GolPich

هوای تهران سالم شد

هوای تهران سالم شد به گزارش گل پیچ بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، هم اكنون هوای پایتخت با میانگین ۹۰ در شرایط سالم قرار دارد.


به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، بر مبنای پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا، در صبحگاه روز پنجشنبه (۱۹ دی ۹۸)، انباشت آلاینده ها همراه با افزایش تردد خودرو ها سبب برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بعضی مناطق خواهد شد؛ هر چند با بارش رگبار برف و گاهی وزش باد از غلظت آلاینده ها كاسته خواهد شد.
به تدریج با روند افزایش سرعت باد تا ساعات بعدازظهر شرایط برای پراكندگی آلاینده ها فراهم شده و كیفیت هوا در شرایط مطلوب قرار خواهد گرفت. در شامگاه پنجشنبه با افزایش ترافیك و كاهش سرعت باد در مناطق پرتردد، كاهش كیفیت هوا دور از انتظار نخواهد بود.
در بامداد روز جمعه (۲۰ دی ماه) هم در بعضی مناطق شاهد افزایش غلظت ذرات معلق و كاهش كیفیت هوا خواهیم بود كه ناشی از انباشت آلاینده ها از شب گذشته و عدم وزش باد مؤثر خواهد بود. طی روز هم با تداوم این شرایط جوی انتظار می رود افزایش نسبی در غلظت آلاینده ها نسبت به روز قبل مشاهده شود، بخصوص در مناطق پرتردد با تجمع آلاینده ها و به تبع آن شرایط نامطلوب كیفیت هوا روبه رو خواهیم شد.
همینطور در ساعات پایانی جمعه با افزایش سرعت باد و افزایش میزان ناپایداری همراه با رشد ابر، از غلظت ذرات معلق نسبت به روز قبل كاسته خواهد شد و به دنبال آن بهبود كیفیت هوا در بیشتر مناطق پیشبینی می شود.
بر مبنای اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوا، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت با میانگین ۱۱۵ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت و كیفیت هوا الان هم با میانگین ۹۰ در شرایط سالم قرار دارد.1398/10/20
16:34:35
5.0 / 5
4183
تگهای خبر: باد , بارش , تردد , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل