گل پیچ GolPich
رئیس اداره منابع طبیعی شاهرود:

۴ خودرو نیسان حاوی چوب قاچاق در شاهرود متوقف گردید

۴ خودرو نیسان حاوی چوب قاچاق در شاهرود متوقف گردید به گزارش گل پیچ رئیس اداره منابع طبیعی شاهرود از توقیف چهار خودروی نیسان حاوی چوب قاچاق طی دوماهه اخیر در شاهرود آگاهی داد و اظهار داشت: از این خودرو ها دو تن تاغ و دو متر مكعب بلوط كشف شده است.محمد رضا كشاورزیان در گفتگو با خبرنگار مهر، بابیان اینكه طی دوماهه اخیر چهار خودرو نیسان حاوی چوب قاچاق در شاهرود متوقف شده است، اظهار داشت: دو خودرو حاوی چوب های درختان قطع شده از جنگل و دیگر خودرو ها نیز شب گذشته توسط یگان حفاظت شاهرود كشف شده بودند.
وی اضافه كرد: طی دو ماه اخیر یك دستگاه خودرو حامل چوب جنگلی درختان بلوط قاچاق به مقدار دو متر مكعب و سه دستگاه چوب تاغ به مقدار دو تن در شهرستان شاهرود ضبط شدند.
رئیس اداره منابع طبیعی شاهرود ضمن بیان اینكه با هماهنگی دستگاه قضائی و انتظامی برای متخلفان پرونده قضائی تشكیل و خودروی آنها به پاركینگ منتقل شده است، اظهار داشت: از این افراد یك دستگاه اره موتوری كشف و ضبط شده است.
كشاورزیان در ادامه اشاره كرد: اجرای طرح های ضربتی مبارزه با قاچاق چوب و زغال، افزایش كنترل و نظارت توسط حفاظت و قرقبانان و آگاه سازی مردم و استفاده از توان مردم برای حفاظت از منابع طبیعی از مهم ترین فعالیت ها درباب قطع درختان، قاچاق چوب و زغال است.
وی اضافه كرد: فعال بودن پنج گشت خودرویی و ۱۰ گشت موتوری و پیاده در عرصه های ملی و جنگلی و بیابانی شهرستان به صورت ۲۴ ساعته و بهره گیری از توان مخبران محلی، از موفقیت های حفاظت منابع طبیعی شهرستان در مقابله با قاچاق چوب و زغال در این حوزه ها شمرده می شود.


منبع:

1398/11/01
17:46:34
5.0 / 5
4462
تگهای خبر: جنگل , حفاظ , خودرو , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل