گل پیچ GolPich
در راستای پایدار نگه داشتن شبكه برق انجام می شود

اعمال خاموشی های اضطراری در كشور

اعمال خاموشی های اضطراری در كشور به گزارش گل پیچ سخنگوی صنعت برق از اعمال خاموشی های اضطراری ناشی از محدودیت سوخت نیروگاه ها در كشور اطلاع داد و تصریح كرد: این اقدام در جهت پایدار نگه داشتن شبكه برق بسیار ضروری می باشد.


به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، مصطفی رجبی مشهدی با بیان این كه الان به علت گسترش سرمای هوا در كشور و افزایش مصرف گاز توسط بخش خانگی، اولویت با تأمین گاز این بخش (خانگی) است تا مشكلی در گرمایش منازل هموطنان ایجاد نشود، تصریح كرد: میزان سوخت تحویلی به نیروگاه های كشور كاهش یافته است.
طبق اعلام توانیر، سخنگوی صنعت برق با بیان این كه الان ناچار به اعمال خاموشی های ناشی از محدودیت سوخت نیروگاه ها در كشور شده ایم، تصریح كرد: این اقدام در جهت پایدار نگه داشتن شبكه برق بسیار ضروریست و در صورتیكه مردم بخصوص در مناطق گرمسیر، میزان مصرف برق و گاز خویش را حدود ۱۰ درصد كاهش دهند، بلافاصله خاموشی های اضطراری ناشی از این شرایط لغو خواهد شد.
رجبی مشهدی با بیان این كه در این شرایط نیروگاه ها باید از سوخت مایع استفاده كنند، تصریح كرد: با عنایت به مشكلات تأمین سوخت در مناطق سردسیر و برفی كشور، از هموطنان انتظار داریم به شكل جدی نسبت به كاهش مصرف خود اقدام نمایند تا بزودی خاموشی های اعمال شده برطرف شود.
سخنگوی صنعت برق با اشاره به لزوم كاهش مصرف برق و گاز تصریح كرد: استفاده بیشتر از نور طبیعی و خاموش كردن لامپ های اضافی، تنظیم وسایل گرمایشی در دمای آسایش، پوشیدن لباس گرم در منزل و پیشگیری از هدر رفت انرژی، راهكارهای ساده و بدون هزینه برای عبور از این شرایط است.1398/11/27
15:20:00
5.0 / 5
4111
تگهای خبر: دما , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل