گل پیچ GolPich

۳ هكتار از مناطق نایبند و مند طعمه حریق شد

۳ هكتار از مناطق نایبند و مند طعمه حریق شد گل پیچ: بوشهر در روزهای تعطیلات نوروزی 3 مورد آتش سوزی در پارك ملی دریایی نایبند و منطقه شكار ممنوع كوه مند اطفاء شد.


آتش سوزی های رخ داده شده در پارك ملی دریایی نایبند و منطقه شكار ممنوع كوه مُند با همّت محیط بانان، دوستداران محیط زیست و دستگاه های همكار اطفاء گردید.
به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان بوشهر، به دنبال اطلاعات واصله درباب آتش سوزی در ۲ نقطه از منطقه پارك ملی دریایی نایبند و یك نقطه از منطقه شكار ممنوع كوه مند پرسنل یگان حفاظت (محیط بانان) توانستند با همكاری جوامع بومی و محلی و سایر ارگانهای همكار این آتش سوزی ها را مهار كنند.
مدیركل حفاظت محیط زیست استان بوشهر در این خصوص عنوان كرد: تحقیقات برای علل آتش سوزی ادامه داشته و در این آتش سوزی ها میزان ۳ هكتار از پوشش علوفه ای و درختچه ای این مناطق طعمه حریق شدند.
فرهاد قلی نژاد از همشهریان درخواست نمود باتوجه به وضعیت خوب پوشش گیاهی در استان بواسطه بارش های خوب هنگام ورود به طبیعت و اقدام به ایجاد آتش تا زمانی كه آتش را خاموش ننموده اند مبادرت به ترك محل نمایند.
او همینطور از همه دوستداران طبیعت درخواست نمود در صورت مشاهده هر گونه آتش سوزی و تخلف گزارشات خودرا به نزدیكترین اداره یا پاسگاه محیط بانی اطلاع داده و یا با شماره تلفن ۱۵۴۰ تماس حاصل نمایند.
منبع:

1399/01/12
15:11:58
5.0 / 5
3093
تگهای خبر: باد , بارش , حفاظ , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل