گل پیچ GolPich

هوای پایتخت مطلوب است

هوای پایتخت مطلوب است به گزارش گل پیچ بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران میانگین كیفیت هوای پایتخت امروز (۲۷ فروردین ماه) در شرایط قابل قبول (سالم) است.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، بر مبنای پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای شهر تهران، بامداد امروز (۲۷ فروردین ماه) در بعضی مناطق پایتخت كیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت كه عموما ناشی از عدم وزش باد مؤثر و افزایش تردد خودرو ها در اولین ساعات روز است.

طی روز هم این شرایط جوی ادامه خواهد داشت و سبب تجمع غلظت آلاینده ها می شود ازاین رو پیشبینی می شود در مناطق پرتردد كیفیت هوا در وضعیت نامطلوب باقی بماند.

در ساعات پایانی امروز (۲۷ فروردین ماه) به تدریج بر تندی باد افزوده می شود و انتظار می رود با پراكندگی آلاینده ها در بیشتر مناطق شاهد كاهش غلظت آلاینده ها و بهبود كیفیت هوا باشیم.

وضعیت جوی نسبتا پایدار همراه با افزایش تردد خودرو ها در اولین ساعات فردا (۲۸ فروردین ماه) سبب تجمع آلاینده ها در مناطق پرتردد و كاهش كیفیت هوا در بیشتر نواحی پیشبینی می شود.

عدم وزش باد مؤثر طی روز هم سبب می شود پراكندگی آلاینده ها محدود شود و كیفیت هوا در مناطق پرتردد در وضعیت نامطلوب باقی بماند.

شایان ذكر است در اواخر وقت فردا (۲۸ فروردین ماه) با حاكمیت شرایط نسبتا پایدار و برقراری وضعیت آرام جوی، تجمع ذرات معلق ناشی از تردد خودرو ها و به تبع آن برقراری وضعیت نامطلوب كیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت دور از انتظار نخواهد بود.

براساس اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران میانگین كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ۷۳ و هوا در شرایط قابل قبول (سالم) بود. این شاخص الان ۸۵ و هوا در شرایط قابل قبول است.
1399/01/27
19:50:27
5.0 / 5
2872
تگهای خبر: باد , تردد , خودرو , كنترل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل