گل پیچ GolPich

تنفس هوای مطلوب در تهران طی امروز

تنفس هوای مطلوب در تهران طی امروز به گزارش گل پیچ برپایه اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، امروز (۳۰ فروردین ماه) كیفیت هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار دارد و پیشبینی می شود كیفیت هوای بیشتر مناطق پایتخت در محدوده قابل قبول و پاك باقی بماند.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا از آن حكایت می كند كه بامداد امروز (۳۰ فروردین ماه) با برقراری جو ناپایدار و وزش باد طی نخسیتن ساعات روز، كیفیت هوا در وضعیت قابل قبول قرار خواهد گرفت.

به تدریج با كاهش ناپایداری جوی تا حدودی بر غلظت آلاینده ها افزوده می شود. با این وجود با افزایش تندی باد و احتمال رگبار پراكنده در بعضی ساعات بعدازظهر كیفیت هوا در وضعیت مطلوب باقی خواهد ماند.

این شرایط تا اواخر وقت امروز (۳۰ فروردین ماه) ادامه دارد و باوجود افزایش حجم ترافیك، كیفیت هوای بیشتر مناطق پایتخت در محدوده قابل قبول و پاك قرار خواهد گرفت.

در ساعات اولیه فردا (۳۱ فروردین ماه) غلظت ذرات معلق در مناطق پرتردد افزایش پیدا خواهد نمود كه عموما ناشی از عدم وزش باد مؤثر همراه با افزایش تردد خودرو ها است.

طی روز با افزایش تندی باد شرایط مناسب جهت پراكندگی آلاینده ها فراهم می شود و كیفیت هوا در وضعیت قابل قبول قرار خواهد گرفت. با تداوم این شرایط جوی تا ساعات پایانی فردا (۳۱ فروردین ماه) در بیشتر مناطق برقراری شرایط قابل قبول پیشبینی می شود.

براساس اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران میانگین كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ۵۷ و هوا در شرایط قابل قبول (سالم) بود. این شاخص الان ۵۲ و هوا در شرایط قابل قبول است.
1399/01/30
22:46:32
5.0 / 5
2768
تگهای خبر: باد , تردد , خودرو , كنترل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل