گل پیچ GolPich

تنفس هوای نامطلوب در مناطق پرتردد پایتخت

تنفس هوای نامطلوب در مناطق پرتردد پایتخت به گزارش گل پیچ برپایه اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، امروز (۱۰ اردیبهشت ماه) با افزایش تردد خودرو ها، غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق افزایش پیدا خواهد نمود و با كاهش تندی باد، پراكندگی آلاینده ها محدود و پیشبینی می شود كیفیت هوا در مناطق پرتردد در وضعیت نامطلوب قرار بگیرد.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، بنا بر پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، در اولین ساعات امروز (۱۰ اردیبهشت ماه) با عنایت به عدم وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته همراه با افزایش تردد خودرو ها، غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق افزایش یافته است و به تبع آن کیفیت هوا در مناطق پرتردد کاهش پیدا خواهد نمود.

به تدریج با کاهش میزان ناپایداری جوی و کاهش تندی باد، پراکندگی آلاینده ها محدود و پیشبینی می شود کیفیت هوا در مناطق پرتردد در وضعیت نامطلوب قرار بگیرد.

هرچند در ساعات پایانی امروز (۱۰ اردیبهشت ماه) با رشد ناپایداری جوی همراه با احتمال رگبار پراکنده و وزش باد، کاهش غلظت ذرات معلق و بهبود کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت دور از انتظار نخواهد بود.

با تداوم این شرایط جوی تا بامداد فردا (۱۱ اردیبهشت ماه) احتمال می رود کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت قابل قبول و پاک قرار بگیرد.

طی روز ادامه بارش و شرایط ناپایدار جوی همراه با وزش باد مؤثر از تجمع آلاینده ها جلوگیری می کند ازاین رو پیشبینی می شود تا اواخر وقت فردا (۱۱ اردیبهشت ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت در وضعیت قابل قبول و پاک باقی بماند.

براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ۵۹ و هوا در شرایط قابل قبول (سالم) بود. این شاخص الان ۵۸ و هوا در شرایط قابل قبول است.1399/02/10
20:19:59
5.0 / 5
2569
تگهای خبر: باد , بارش , تردد , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل