گل پیچ GolPich

نصب دستگاه خوددریافت پسماند خشك در فروشگاه های شهروند و میادین میوه و تره بار

نصب دستگاه خوددریافت پسماند خشك در فروشگاه های شهروند و میادین میوه و تره بار به گزارش گل پیچ در نشست مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند با مدیران عامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار و فروشگاه های شهروند بر لزوم جانمایی دستگاه های RVM (دستگاه خوددریافت پسماند خشك) در مراكز تحت پوشش آنها توافق شد.


به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، صدرالدین علیپور در این جلسه با اشاره به تاکید ویژه مدیریت شهری و شهردار تهران بر اجرای طرح کاپ اظهار داشت: در جهت اجرای گام دوم طرح مذکور قرار شد تا با جمع آوری مخازن فعلی، راهکارهای دیگری مانند نصب مخازن سه گانه و RVM ها (دستگاه خوددریافت پسماند خشک) اجرایی شود.
وی با اشاره به اینکه برای اجرای فاز اول از گام دوم طرح کاپ تعدادی دستگاه RVM توسط سازمان مدیریت پسماند خریداری شده است، افزود: به علت حضور انبوه مردم در فروشگاه های شهروند و میادین میوه و تره بار، تصمیم گرفتیم نصب دستگاه ها را از این مراکز آغاز نماییم تا تعداد قابل توجهی از شهروندان با اجرای این شیوه از طرح آشنا گردند.
به قول مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران؛ دستگاه های RVM تولید داخل و از جانب شرکتی دانش بنیان طراحی و ساخته شده است.
علیپور در ادامه اظهار داشت: این شیوه جمع آوری، یکی از روش های مدرن دفع پسماندهای خشک ارزشمنداست که تجربه به کارگیری آن در کشورهای دیگر کارآیی خیلی خوب این روش را نشان داده است.
برپایه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان مدیریت پسماند، وی تصریح کرد: این دستگاه ها در ازای دریافت پسماند قابل بازیافت مانند ظروف پت، قوطی های فلزی، کاغذ و مقوا و... مشوق هایی به صورت حواله خرید به شهروندان عرضه می دهد که این حواله ها در فروشگاه های شهروند و میادین میوه و تره بار، در هنگام خرید به فروشندگان تحویل داده می شود که هزینه آن توسط سازمان مدیریت پسماند پرداخت خواهدشد.
منبع:

1399/02/10
23:51:51
5.0 / 5
2809
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل