گل پیچ GolPich
نهمین كنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت،

زمینه های توجه به محیط زیست و آب در سند الگو پیش بینی شود

زمینه های توجه به محیط زیست و آب در سند الگو پیش بینی شود به گزارش گل پیچ رئیس اندیشكده آب و محیط زیست اظهار داشت:  به دلیل واقع شدن ایران در منطقه خشك و نیمه خشك منابع آبی از اهمیت مضاعفی برخوردارست و ما باید در سند الگو زمینه های توجه به محیط زیست، آب و منابع طبیعی كه پایه های اصلی برای پیشرفت كشور محسوب می شوند را به درستی پیش بینی نماییم.


به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، عباسعلی زالی در چهارمین روز نهمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت که به صورت برخط برگزار شد، با موضوع مفاهیم و تدابیر پیشرفت و حکمرانی آب، محیط زیست و منابع طبیعی در اندیشکده آب و محیط زیست، اظهار داشت: پس از نیروی انسانی که بزرگترین ثروت الهی است، محیط زیست، آب و منابع طبیعی پایه های اصلی برای پیشرفت کشور محسوب می شوند. پیشرفت در همه زمینه ها به انحاء مختلف متکی بر این نعمتهای الهی است. ما باید در سند الگو زمینه های توجه به این بخش های مهم را به درستی پیش بینی نماییم.

وی افزود: طبق فرمایش الهی «آب» منشاء همه چیز در جهان هستی است و بعد از آن محیط زیست و منابع طبیعی است که در همه کشورها خصوصاً کشورهای با اقلیم های متنوع مثل کشور خودمان اهمیت فوق العاده دارد. به سبب واقع شدن ایران در منطقه خشک و نیمه خشک منابع آبی از اهمیت مضاعفی برخوردارست.

رئیس اندیشکده آب و محیط زیست اشاره کرد: مردم باید نقش مهمی داشته باشند، تولید باید با سیاستگذاری های خاص خود نقش آفرین باشد و سیاستگذاران باید بیش از گذشته در ارتباط با دستگاه های اجرایی انجام مسؤولیت کنند.

منبع:

1399/03/24
14:35:36
5.0 / 5
2183
تگهای خبر: آب , دستگاه , دما , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل