گل پیچ GolPich
رئیس اداره محیط زیست شاهرود:

پایش ارتفاعات شاهوار

پایش ارتفاعات شاهوار به گزارش گل پیچ رئیس اداره محیط زیست شاهرود با اشاره به پایش ارتفاعات شاهوار و زیر نظر داشتن شكارچیان منطقه اظهار داشت: در این راستا سه متخلف شناسایی و دستگیر شدند.علی اکبر قربانلو در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه روز گذشته حضور شکارچی غیر مجاز در ارتفاعات شاهوار روستای تاش به یگان حفاظت محیط زیست شاهرود گزارش شد، اظهار داشت: بلافاصله پس از گزارش مأموران حفاظت محیط زیست واحد گشت سیار شاهرود عازم منطقه شدند.
وی بابیان اینکه شب گذشته متخلفان در زمان و محل مناسب قصد خروج از شکارگاه را داشتند، اضافه کرد: در این عملیات ضربتی خودروی شکارچیان توسط یگان حفاظت محیط زیست متوقف و سه سرنشین متخلف آن پس از دستگیری با دستور مقام قضائی بخش بسطام به همراه خودرو، سلاح و مهمات و ادوات همراه، تحویل کلانتری ۱۷مجن شدند.
رئیس اداره محیط زیست شاهرود بابیان اینکه از خودرو متخلفان بازرسی های لازم به عمل آمد، اظهار داشت: در این بازرسی یک قبضه سلاح گلوله زنی برنو دوربین دار فاقد جواز حمل، یک قبضه سلاح ساچمه زنی تک لول غیرمجاز و تعدادی فشنگ چارپاره و تک گلوله غیر مجاز بعلاوه سلاح سرد و کوله حمل شکار کشف و ضبط شد.
قربانلو بابیان اینکه طی عملیات دیگری خودرو وانت حامل جوجه پرندگان مختلف شامل دلیجه، سار، مینا، کبک، باقرقره، جوجه تیغی، زاغ نوک قرمز، خرگوش، خوکچه هندی، توسط پاسگاه شهید نوری شاهرود توقیف شد، در ادامه اشاره کرد: این فرد محموله را برای فروش به تهران حمل می کرده است.
وی بابیان اینکه بعد از تشکیل پرونده متهم تحویل دادسرای شاهرود و سپس روانه زندان شد، اضافه کرد: قسمتی از این حیوانات در طبیعت رهاسازی شدند اما مابقی به سبب کوچک بودن این کار تا بزرگ شدن جوجه ها میسر نیست که از همه همطونان درخواست می شود نوزاد حیوانات و جوجه پرندگان را به هیچ وجه از طبیعت جدا نکنند.


منبع:

1399/03/31
16:51:01
5.0 / 5
2510
تگهای خبر: حفاظ , حیوانات , خودرو , شكار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل