گل پیچ GolPich

كیفیت هوای پایتخت در محدوده قابل قبول

كیفیت هوای پایتخت در محدوده قابل قبول به گزارش گل پیچ بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت طی امروز (3 تیر ماه) در شرایط قابل قبول باقی خواهد ماند اما پیشبینی می شود عدم وزش باد موثر و افزایش ترافیك در اواخر وقت امروز سبب كاهش كیفیت هوا در بعضی مناطق تهران شود.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا بر مبنای پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، با وزش باد مؤثر تا صبحگاه امروز (۳ تیر ماه) و با وجود آغاز تردد خودرو ها شاهد برقراری شرایط قابل قبول کیفیت هوا در بیشتر مناطق خواهیم بود.

به تدریج با کاهش تندی باد احتمال می رود شرایط مناسب جهت تجمع آلاینده ها فراهم گردد و در بیشتر مناطق کیفیت هوا کاهش پیدا کند علاوه براین با حضور عوامل کافی جهت تولید آلاینده ازن شاهد افزایش غلظت این آلاینده طی ساعات بعدازظهر خواهیم بود.

در اواخر وقت امروز (۳ تیر ماه) هم با عدم وزش باد مؤثر و افزایش ترافیک پیشبینی می شود کیفیت هوای پایتخت در بعضی مناطق پرتردد در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

تداوم این شرایط جوی تا بامداد فردا (۴ تیر ماه) و همزمان با آغاز تردد خودرو ها، افزایش غلظت ذرات معلق سبب کاهش کیفیت هوا خواهد شد همینطور طی روز عدم وزش باد سبب انباشت آلاینده ها و با عنایت به افزایش دما، بیشینه غلظت آلاینده ازن نسبت به روز گذشته بیشتر می شود ازاین رو احتمال می رود کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد در وضعیت نامطلوب باقی بماند.

با تداوم این شرایط جوی تا ساعات پایانی فردا (۴ تیر ماه) در بیشتر مناطق پایتخت افزایش ذرات معلق ناشی از افزایش ترافیک و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس دور از انتظار نخواهد بود.

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، آلاینده شاخص طی ۲۴ ساعت گذشته « ازن » با میانگین ۸۶ بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۲ است و کیفیت هوای پایتخت در محدوده قابل قبول قرار دارد.
1399/04/03
16:16:13
5.0 / 5
2182
تگهای خبر: باد , تردد , خودرو , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل