گل پیچ GolPich

تخصیص ۲۰ میلیارد تومان برای تقویت زیرساخت های محیط بانی امسال

تخصیص ۲۰ میلیارد تومان برای تقویت زیرساخت های محیط بانی امسال معاون محیط زیست طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست ضمن اشاره به اینكه در قانون پشتیبانی از محیط بانان ضعفهایی وجود دارد و ما امیدواریم كه به زودی آنها را رفع نماییم، اظهار داشت: ما در حوزه محیط بانی با كمبود شدید نیروی انسانی مواجه هستیم.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا کیومرث کلانتری امروز در جلسه روز ملی محیط بان و تقدیر از محیط بانان نمونه که در سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد، اظهارکرد: برای ما محیط بانان اولویت اول سازمان محیط زیست هستند. آنان در سخت ترین شرایط در پاسگاه های محیط بانی زندگی می کنند و مظلومیتشان مشهود است. هر چند که ما تلاش نموده ایم با تقویت زیر ساخت ها گوشه ای از زحمات آنان را جبران نماییم.

وی با اشاره به این که لایحه حمایت قضایی از محیط بانان طی روزهای اخیر به تصویب رسیده ولی نواقصی دارد اشاره کرد: این لایحه صد در صد مطابق خواست ما نبود ولی امیدواریم با اصلاح آن، قانون به صورت صد در صدی و کامل از محیط بانان حمایت کند و ضعف های آن مرتفع شود.

معاون محیط زیست طبیعی سازمان محیط زیست با بیان این که ۱۸ و نیم میلیون هکتار از عرصه های منابع طبیعی کشور جزو مناطق حفاظت شده محیط زیستی هستند، اظهار داشت: هم اکنون ۲۹۵ منطقه حفاظت شده محیط زیستی داریم که در صدر حفاظت از آنها محیط بانان هستند.

به گفته او هم اکنون سازمان محیط زیست در چهار بخش در حوزه محیط بانی مشکلاتی دارد که نخستین آن ناوگان حمل و نقل و خودرویی و موتور سیکلت ها است.

کلانتری اضافه کرد: محیط بانان در اتصال به شبکه بی سیم گرفتار مشکلاتی هستند و در کنار این ما درحوزه نیروی محیط بانی کمبود شدیدی داریم و با ظرفیت ۵۰ درصد از نیروی انسانی از عرصه ها حفاظت می نماییم.

معاون محیط زیست طبیعی سازمان محیط زیست در آخر اظهار داشت: امسال ۲۰ میلیارد تومان برای تقویت زیر ساخت های محیط بانی اختصاص یافته و مقرر است که تجهیزات محیط بانان نسبت به قبل ارتقا پیدا کند.
1399/04/14
18:37:26
5.0 / 5
2305
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل