گل پیچ GolPich
مدیركل محیط زیست كهگیلویه و بویراحمد خبر داد

آتش سوزی منطقه حفاظت شده خائیز مهار گشت

آتش سوزی منطقه حفاظت شده خائیز مهار گشت گل پیچ: كهگیلویه و بویراحمد مدیركل حفاظت محیط زیست استان كهگیلویه و بویراحمد از مهار آتش سوزی كوه خائیز شهرستان كهگیلویه بعد از 8 ساعت طی ساعت 3 بامدادان آگاهی داد.


سید اسد الله هاشمی که از روز گذشته تا کنون در منطقه حضور دارد، اظهار داشت: آتش سوزی که ظهر روز گذشته از تنگ تکاب شهرستان بهبهان شروع شده بود و به سمت خائیز در حرکت بود، به دستور سریع استاندار محترم استان و با حضور بموقع نیروهای محیط زیست، منابع طبیعی، تشکل های مردمی بعد از ۸ ساعت تلاش فعلا مهار اولیه شده، اما نیروها همچنان جهت پایش و کنترل دقیق در منطقه حضور دارند.
وی اظهارکرد: بمنظور جلوگیری از شعله ور شدن مجدد آتش، نیروهایی که در منطقه حضور دارند همچنان به حضور خود ادامه خواهند داد و مشغول پایش منطقه هستند.
مدیرکل محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد ضمن تشکر از دغدغه زیست محیطی دکتر کلانتری استاندار محترم استان اشاره کرد: دستور سریع استاندار، حضور بموقع نیروها، هماهنگی های برنامه ریزی شده و استفاده از تجربه آتش سوزی قبلی در همین منطقه، موجب شد که آتش خیلی زود مهار شود.
به گزرش ایسنا به نقل از روابط عمومی حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد، هاشمی بیان کرد: از همه دوستداران طبیعت، نیروهای مردمی و تشکل های زیست محیطی، یگان حفاظت و نیروهای ستادی و اجرایی محیط زیست، نیروهای منابع طبیعی و همه کسانی که در این اطفاء نقش داشتند تقدیر و تشکر می نمایم.1399/04/17
14:07:48
5.0 / 5
2582
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل