گل پیچ GolPich

كاهش كیفیت هوای پایتخت طی امروز

كاهش كیفیت هوای پایتخت طی امروز به گزارش گل پیچ برپایه پیشبینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران، امروز (۲۲ مرداد ماه) كاهش كیفیت هوای برخی مناطق پایتخت طی بامداد و بعدازظهر پیشبینی می شود.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، بر مبنای پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در اولین ساعات امروز (۲۲ مرداد ماه) با عنایت به حاکمیت جو آرام طی ساعات گذشته شاهد تجمع ذرات معلق و برقراری شرایط نامطلوب کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد خواهیم بود.

طی روز به تدریج بر تندی باد افزوده می شود و شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد شد، بااین حال افزایش غلظت آلاینده «ازن» در ساعات بعدازظهر سبب کاهش کیفیت هوا خواهد شد.

شامگاه امشب (۲۲ مرداد ماه) با افزایش ترافیک و کاهش تندی باد بر غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق افزوده می شود و احتمال می رود کیفیت هوا در پاره ای از مناطق پرتردد در شرایط نامطلوب قرار بگیرد.

صبح فردا (۲۳ مرداد ماه) با برقراری جو آرام همراه با آغاز تردد خودرو ها بر غلظت آلاینده ها افزوده می شود و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بعضی مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

طی روز تندی باد افزایش خواهد یافت و تا حدودی سبب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد. بااین وجود حضور عوامل کافی جهت تولید آلاینده «ازن» سبب خواهد شد. غلظت این آلاینده در ساعات بعدازظهر افزایش پیدا کند و به تبع آن کیفیت هوا در بیشتر مناطق کاهش پیدا خواهد کرد، هرچند نسبت به روز گذشته با اندکی کاهش روبه رو خواهد شد.

در اواخر وقت فردا (۲۲ مرداد ماه) با تداوم وزش باد مؤثر و پراکندگی آلاینده ها، برقراری وضعیت مطلوب کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت پیشبینی می شود.

به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «دی اکسید نیتروژن» با میانگین ۸۹ بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۶ است و هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.
1399/05/22
12:58:28
5.0 / 5
1856
تگهای خبر: باد , تردد , خودرو , كنترل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل