گل پیچ GolPich

كاهش كیفیت هوای پایتخت طی امروز و فردا

كاهش كیفیت هوای پایتخت طی امروز و فردا بر طبق اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت الان (29 مرداد ماه) در شرایط قابل قبول است اما پیش یینی می شود در بعضی مناطق پایتخت در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار گیرد.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، بنا بر پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، در اولین ساعات امروز (۲۹ مرداد ماه) با «کاهش تندی باد» و افزایش ترافیک صبحگاهی در بعضی مناطق پرتردد افزایش غلظت ذرات معلق سبب کاهش کیفیت هوا و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس خواهد شد.

با تداوم جو آرام و کاهش تندی باد طی روز شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد، همین طور با حضور عوامل کافی جهت تولید آلاینده «ازن» غلظت این آلاینده در ساعات بعدازظهر افزایش می یابد و پیش بینی می شود کیفیت هوا در بعضی مناطق در وضعیت نامطلوب باقی بماند.

در شامگاه با افزایش ترافیک بر غلظت آلاینده ها خصوصاً ذرات معلق افزوده خواهد شد و احتمال می رود کیفیت هوا در پاره ای از مناطق پرتردد کم شود.

با افزایش تندی باد در اولین ساعات فردا (۳۰ مرداد ماه) تا حدودی از غلظت آلاینده ها کم می شود و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

به تدریج طی روز از تندی باد کم می شود که همراه با حضور عوامل کافی جهت تولید آلاینده «ازن» غلظت این آلاینده در ساعات بعدازظهر افزایش می یابد و به تبع آن کیفیت هوا در بیشتر مناطق کاهش پیدا خواهدنمود.

در اواخر وقت فردا (۳۰ مرداد ماه) با عدم وزش باد مؤثر و تجمع آلاینده ها برقراری وضعیت نامطلوب کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت پیش بینی می شود.

به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۷۳ بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۷۷ است و هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.
1399/05/29
21:29:57
5.0 / 5
1569
تگهای خبر: باد , تردد , كنترل , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل