گل پیچ GolPich

افزایش غلظت آلاینده ازن از عصر امروز

افزایش غلظت آلاینده ازن از عصر امروز بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران هم اكنون كیفیت هوا قابل قبول است اما طی عصر امروز بر غلظت آلاینده ازن افزوده می شود.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، بر مبنای پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران طی بامداد امروز (۳۱ مرداد) با حاکمیت شرایط جوی مساعد همراه با عدم تردد خودرو ها در روز تعطیل، کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد داشت.

طی روز با وزش باد موثر شرایط برای پراکندگی آلاینده ها فراهم می شود ولی با این وجود به علت حضور عوامل کافی برای تولید آلاینده ازن شاهد افزایش غلظت این آلاینده طی ساعات بعد ازظهر خواهیم بود. هر چند که نسبت به روز گذشته شاخص کمتری خواهد داشت.

در اواخر وقت امروز وزش باد مؤثر سبب پراکندگی آلاینده ها می شود و کیفیت هوای پایتخت در محدوده قابل قبول قرار می گیرد.

بر اساس این گزارش با تداوم شرایط جوی مساعد تا بامداد فردا (۱ شهریور) کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت در وضعیت قابل قبول پیشبینی می شود. طی روز هم وزش باد موثر از تجمع آلاینده ها جلوگیری می کند اما بازهم شاهد افزایش غلظت آلاینده ازن در بعضی ساعات بعد ازظهر خواهیم بود.

در ساعات پایانی فردا هم با عنایت به کاهش تندی باد و افزایش ترافیک بر غلظت ذرات معلق هم افزوده می شود و کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد کاسته می شود.

بر اساس گزارش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۸۵ در شرایط قابل قبول قرار داشت و کیفیت هوای الان هم با شاخص میانگین ۷۱ همچنان در شرایط قابل قبول است.

منبع:

1399/06/01
15:11:28
5.0 / 5
1808
تگهای خبر: باد , تردد , خودرو , كنترل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل