گل پیچ GolPich

تنفس هوای مطلوب در پایتخت

تنفس هوای مطلوب در پایتخت بر طبق اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته و الان (24 آبان ماه) در محدوده قابل قبول بوده است.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، برمبنای پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در اولین ساعات امروز (۲۴ آبان ماه) با وجود افزایش ترافیک صبحگاهی در اولین روز هفته کیفیت هوای تهران در محدوده قابل قبول قرار گرفت که عمدتاً ناشی از شرایط جوی مساعد طی ساعات گذشته است.

با تداوم ناپایداری جوی طی روز شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها برقرار خواهد بود همین طور پیش بینی می شود در ساعات پایانی با افزایش تندی باد و عدم تجمع آلاینده ها در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار بگیرد.

با وزش باد مؤثر تا اولین ساعات فردا (۲۵ آبان ماه) شرایط برای پراکندگی آلاینده ها فراهم می شود و با وجود آغار تردد خودرو ها، برقراری وضعیت قابل قبول کیفیت هوا را به دنبال خواهد داشت.

حاکمیت ناپایداری جوی طی روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها را فراهم خواهدنمود و مشابه روز قبل شاهد وضعیت مطلوب کیفیت هوا خواهیم بود. در اواخر وقت فردا (۲۵ آبان ماه) نیز افزایش تندی باد از تجمع ذرات معلق جلوگیری می کند بدین سبب برقراری وضعیت قابل قبول کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت دورازانتظار نخواهد بود.

به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۵۳ بود و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۵۸ است و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.1399/08/25
13:02:45
5.0 / 5
1263
تگهای خبر: آب , باد , تردد , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل