گل پیچ GolPich
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست اصفهان:

هوای اصفهان برای گروه های حساس ناسالم می باشد

هوای اصفهان برای گروه های حساس ناسالم می باشد مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: وضعیت كیفی هوای شهر اصفهان با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۴۱ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.بابک صادقیان در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به وضعیت کیفیت هوای شهر اصفهان در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۱ بامداد امروز عنوان کرد: در این بازه زمانی کیفیت هوا با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۴۱ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: شاخص کیفی هوا در روز گذشته سه شنبه ۱۱ آذرماه هم با قرار گرفتن بر روی میانگین شاخص کیفی ۱۱۲ در وضعیت ناسالم ثبت شده است.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با اشاره به اینکه در ایستگاه های احمدآباد، استانداری و پروین کیفیت هوا به ترتیب با قرار گرفتن بر روی اعداد ۱۸۶، ۱۶۲ و ۱۵۵ در وضعیت قرمز و ناسالم برای عموم قرار دارد، اظهار داشت: کیفیت هوا در ایستگاه خرازی هم با قرار گرفتن بر روش شاخص ۱۱۴ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
وی با اشاره به اینکه کیفیت هوا در ایستگاه رودکی با قرار گرفتن بر روی شاخص ۸۲ در وضعیت سالم ثبت شده است، افزود: کیفیت هوا در سگزی، شاهین شهر و مبارکه هم در وضعیت سالم ثبت شده است.

1399/09/12
14:58:47
5.0 / 5
693
تگهای خبر: آب , باد , كیفیت , كیفیت هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل