گل پیچ GolPich

آزادی محیط بان همدانی در ایام آینده

آزادی محیط بان همدانی در ایام آینده به گزارش گل پیچ همدان رئیس اداره بازرسی، رسیدگی به شكایات و مسئول اداره حقوقی اداره كل حفاظت محیط زیست استان همدان از آزادی محیط بان همدانی طی روزهای آینده اطلاع داد.


حجت الله لطفی در گفتگو با ایسنا، در مورد پرونده «سعید مومیوند» محیط بان همدانی که حدود چهار سال قبل به دلیل درگیری با چند فرد مسلح در منطقه محافظت شده نشر(شراء) همدان در زندان بود، بیان نمود: مهرماه سالجاری حکم اعدام این محیط بان نقض و پرونده برای رسیدگی مجدد به همدان ارجاع شد.
وی با اشاره به اینکه بعد از بررسی دوباره مقرر شد او با قرار وثیقه پنج میلیارد تومانی آزاد شود، اظهار نمود: ۲۶۰ میلیون تومان از این وثیقه توسط صندوق ملی محیط زیست و بقیه مبلغ از جانب خانواده اش تأمین و به حساب دادگستری واریز شد.
لطفی افزود: بعد از اتمام مراحل اداری و همکاری و مساعدت دستگاه قضا، محیط بان «سعید مومیوند» تا چند روز دیگر آزاد می شود و ادامه روند رسیدگی به این پرونده تحت عنوان قتل غیرعمد در جریان خواهد بود.
به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، در سال 95 محیط بانان اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان در منطقه محافظت شده نشر شاهد حضور فردی مسلح در این منطقه محافظت شده می شوند و خودروی آنها را توقیف می کنند و یکی از دو سرنشین متواری می شود.
محیط بان «سعید مومیوند» بعد از اخطار فراوان مبادرت به شلیک هوایی می کند اما با عنایت به ناهموار بودن زمین و شرایط منطقه این تیر ناخواسته به فرد خاطی برخورد می کند. فرد مجروح متأسفانه بعد از ۱۷ روز بستری شدن در بیمارستان جان خویش را از دست می دهد و بعد از دو سال رأی قصاص نفس برای او صادر و در سال ۹۷ به اعدام محکوم می شود.
منبع:

1399/09/13
12:22:58
5.0 / 5
1119
تگهای خبر: باد , حفاظ , خودرو , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل