گل پیچ GolPich

ضرب و شتم یك جانباز توسط شكارچیان غیرمجاز در ممسنی

ضرب و شتم یك جانباز توسط شكارچیان غیرمجاز در ممسنی به گزارش گل پیچ فارس یکی از حافظان محیط زیست ادعا نمود که روز گذشته و توسط عده ای از شکارچیان غیرمجاز در منطقه سررود دشمن زیاری، مورد ضرب و شتم قرار گرفته و مصدوم شده است. پلیس فارس هم از پیگیری این مورد برای شناسایی و دستگیری ضاربان او اطلاع داد.


خدابخش توکلیان به ایسنا اعلام نمود: بامداد روز 25 آذر در حین عبور از منطقه سررود دشمن زیاری در شهرستان ممسنی، عده ای شکارچی غیرمجاز را در کوشش برای شکار حیوانات مشاهده و به آنان اعتراض و انتقاد کردم.
توکلیان ادعا نمود که این افراد با حمله به او، ضمن گرفتن تلفن همراهش، با استفاده از قنداق تفنگ، از ناحیه گوش و فک، مضروبش کرده اند.
او که خویش را یکی از جانبازان دوران دفاع مقدس معرفی نمود، اظهار داشت: با رفتن به نزدیکترین پاسگاه، شکایتی مطرح کرده ام و امیدوارم که مبحث مورد رسیدگی قرار گیرد.
توکلیان خواهان پیگیری مراجع قضایی و پیشگیری از بروز چنین حوادثی شد و اظهار داشت: در صورتیکه به آسانی از این مورد گذر شود مصونیتی برای شکارچیان در تداوم کار ناپسند خود ایجاد خواهد نمود.
دستور ویژه فرمانده انتظامی استان برای دستگیری ضاربان
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس فارس هم در این رابطه اظهار داشت: به دنبال انتشار یک فایل صوتی در فضای مجازی در خصوص ضرب و شتم یک جانباز در شهرستان ممسنی، مبحث به شکل ویژه از جانب پلیس در حال پیگیری است.
سرهنگ حمید افرامن با اشاره به اینکه بررسی های اولیه ماموران پلییس شهرستان ممسنی نشان دهنده آنست که به دنبال تذکر یک جانباز به تعدادی شکارچی پرندگان کمیاب در مناطق کوهستانی آن شهرستان، شکارچیان فرد مذکور را مورد ضرب و شتم قرارداده و متواری شده اند.
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس فارس، افزود: شناسایی و دستگیری ضاربان به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد و اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.1399/09/27
11:00:42
5.0 / 5
1414
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل