گل پیچ GolPich

تشدید پایش های زیست محیطی در وضعیت اضطرار آلودگی هوای تهران

تشدید پایش های زیست محیطی در وضعیت اضطرار آلودگی هوای تهران مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران اظهار داشت: در وضعیت اضطرار آلودگی هوا پایش های محیط زیست از واحدهای صنعتی تشدید شده است و با واحدهای آلاینده برابر قانون برخورد می شود.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا سعید محمودی با اشاره به افزایش گشت و پایش های صنایع، معادن، واحدهای صنفی و شهرک های صنعتی استان به دنبال مصوبات اخیر کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوای تهران اظهار داشت: گشت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران باتوجه به افزایش میزان آلاینده ها برمبنای برنامه ریزی جامع و هدفمند بطور روزانه و شبانه انجام می شود و هدف اصلی این پایش ها، بررسی وضعیت زیست محیطی صنایع و معادن استان، برخورد با واحدهای متخلف و شناسایی واحدهای آلاینده جدید و در نهایت کمک به کاهش بار آلودگی است.

وی با اعلان اینکه از روز گذشته در مجموع بیش از ۸۳۰ واحد صنعتی توسط ماموران محیط زیست در سطح استان پایش شدند، اظهارکرد: طی این مدت به ۹۲ واحد صنعتی اخطاریه توقف فعالیت ابلاغ گردید. حدود ۸۷ واحد نیز اخطاریه آلودگی محیط زیستی دریافت نمودند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران با اشاره به اینکه در طول این مدت پنج واحد آلاینده پلمب و از سه مورد پسماند سوزی در سطح استان جلوگیری و تعدادی هم اطفا شد، اظهارکرد: پایش های محیط زیست در ساعات مختلف و در محورها و مسیرهای گوناگون استان تهران تا رسیدن به شرایط مناسب ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی محیط زیست استان تهران، محمودی در آخر اشاره کرد: باتوجه به حجم صنایع موجود در استان تهران، شهروندان در صورت اطلاع از هرگونه آلایندگی صنایع، معادن، واحدهای صنفی خصوصاً در ساعات شب و شرایط اضطرار آلودگی هوا، موضوع را به اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران اعلام کنند.
1399/10/08
23:52:58
5.0 / 5
1063
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل