گل پیچ GolPich

شهرهای ساوه و اراك همچنان از آلودگی هوا رنج می برند

شهرهای ساوه و اراك همچنان از آلودگی هوا رنج می برند به گزارش گل پیچ بر مبنای اطلاعات دریافتی ایستگاه سنجش آلودگی هوا آخرین وضعیت شهرهای استان مرکزی اعلام گردید.به گزارش گل پیچ به نقل از مهر، بر مبنای اطلاعات دریافتی از ایستگاه های سنجش آلودگی هوای مستقر در استان مرکزی شرایط آلودگی هوا در شهرهای دارای ایستگاه سنجش به شرح زیر است:
شاخص کیفیت هوای ۲۴ ساعته روز گذشته در شهر اراک با عدد ۱۴۱ (ناسالم برای گروه های حساس) و شاخص لحظه ای در ساعت هشت بامداد روز جاری برابر با ۱۰۶ (نا سالم برای گروه های حساس) اعلام گردید.
همچنین شاخص کیفیت ۲۴ ساعت روز گذشته در ایستگاه شهر ساوه با عدد ۹۸ (سالم) و شاخص لحظه ای در ساعت هشت بامداد روز جاری برابر با ۱۰۵ (نا سالم برای گروه های حساس) اعلام گردید.
در ایستگاه شهرک صنعتی فراهان شاخص کیفیت هوا در ۲۴ ساعت گذشته برابر با ۶۳ (سالم) و شاخص لحظه ای در ساعت هشت بامداد امروز برابر با عدد ۷۰ (سالم) بوده است.
در ایستگاه سنجش آلودگی شهرستان شازند به علت عدم راهبری و کالیبراسیون، فاقد دیتای معتبر قابل انتشار است (راهبری و نگهداری ایستگاه بر عهده شهرداری و شورای شهر شازند است).
بر اساس این گزارش در ایستگاه سنجش آلودگی روستای کزاز شازند شاخص کیفیت هوا در ۲۴ ساعته برابر ۱۱۴ (ناسالم برای گروه های حساس) و شاخص لحظه ای در ساعت هشت بامداد روز جاری برابر با ۹۷ (سالم) اعلام شده است.


منبع:

1399/10/10
15:40:12
5.0 / 5
1235
تگهای خبر: آلودگی , برند , شهرداری , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل