گل پیچ GolPich

تداوم آلودگی هوای پایتخت برای نهمین روز متوالی

تداوم آلودگی هوای پایتخت برای نهمین روز متوالی به گزارش گل پیچ برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت الان (۱۵ دی ماه) در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، بنا بر پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، بامداد امروز (۱۵ دی ماه) با عنایت به وزش باد نسبتا شدید طی ساعات گذشته، تا حدودی از غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد. با این وجود آغاز ترافیک و انباشت آلاینده ها در بعضی مناطق پرتردد سبب برقراری وضعیت ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس خواهد شد.

برقراری ناپایداری جوی و گاهی افزایش تندی باد طی روز شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها را فراهم خواهد نمود که سبب بهبود نسبی کیفیت هوا خواهد شد.

در شامگاه هم با افزایش تردد خودرو ها احتمال می رود در بعضی مناطق پرتردد شاهد افزایش غلظت آلاینده ها و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس باشیم، هرچند با وزش باد مؤثر در ساعات پایانی احتمال پراکندگی و کاهش غلظت آلاینده ها وجود خواهد داشت.

صبح فردا (۱۶ دی ماه) هم زمان با آغاز تردد خودرو ها، غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق افزایش پیدا خواهد نمود و کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد پیشبینی می شود. طی روز هم با وزش باد مؤثر، پراکندگی آلاینده ها دور از انتظار نخواهد بود.

با کاهش ناپایداری جوی و حاکمیت جو آرام در اواخر وقت فردا (۱۶ دی ماه) پیشبینی می شود تجمع آلاینده ها و افزایش غلظت ذرات معلق ناشی از ترافیک شامگاهی سبب برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بعضی مناطق پرتردد شود.

به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته « ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون » با میانگین ۱۵۴ بود و هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای همه گروه ها قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۲۶ است و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس است.
1399/10/15
13:48:30
0.0 / 5
1076
تگهای خبر: آلودگی , باد , تردد , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل