گل پیچ GolPich
مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان خبر داد:

استمرار میزبانی آسمان اصفهان ازهوای آلوده

استمرار میزبانی آسمان اصفهان ازهوای آلوده مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: آلودگی هوا همچنان در اصفهان استمرار دارد و امروز دهمین روز وضعیت قرمز کیفیت هوا از شروع دی ماه در این شهر ثبت گردید.بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به استمرار هوای آلوده در کلانشهر اصفهان گفت: از شروع دی ماه تا حالا ۱۰ روز هوای ناسالم برای عموم شهروندان در اصفهان ثبت شده است.
وی با اعلان اینکه طی سه روز گذشته هوای اصفهان برای عموم ناسالم بوده است، اظهار داشت: امروز نیز شاخص کیفی هوا طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۹ بامداد امروز با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۵۷ در وضعیت ناسالم برای عموم شهروندان است.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با اعلان اینکه روز گذشته نیز هوای اصفهان در وضعیت قرمز ثبت شده بود، افزود: میانگین شاخص کیفی هوا در اصفهان روز گذشته بر روی عدد ۱۵۸ قرار داشت.
وی با اعلان اینکه هم اکنون کیفیت هوا در ایستگاه های احمد آباد ۱۵۸، استانداری ۱۵۹، پروین ۱۷۴ و خرازی ۱۶۷ است، افزود: کیفیت هوا در همه این مناطق ناسالم برای عموم است.
صادقیان افزود: کیفیت هوا در ایستگاه های رودکی و سگزی به ترتیب با قرار گرفتن بر روی فاکتورهای ۱۲۶ و ۱۱۲ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است.
وی درباب وضعیت کیفی هوا برای دیگر شهرهای استان اصفهان نیز اظهار داشت: کیفیت هوا در این شاهین شهر و مبارکه به ترتیب با قرار گرفتن بر روی فاکتورهای ۹۸ و ۹۷ در وضعیت سالم ثبت شده است.

1399/10/22
17:14:32
0.0 / 5
999
تگهای خبر: آب , آلودگی , باد , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل