گل پیچ GolPich
مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان:

هوای اصفهان در وضعیت قرمز

هوای اصفهان در وضعیت قرمز به گزارش گل پیچ مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: شاخص کیفی هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد 168 وضعیت ناسالم برای عموم شهروندان را نشان میدهد.بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت کیفی هوای کلانشهر اصفهان طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۹ بامداد امروز گفت: شاخص کیفی هوا هم اکنون با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۶۸ وضعیت قرمز را برای شهر اصفهان نشان میدهد.
وی با اعلان اینکه میانگین شاخص کیفی هوای امروز اصفهان نیز بر روی عدد ۱۶۵ قرار دارد، اظهار داشت: روز گذشته نیز شاخص کیفی هوای شهر اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۷۲ وضعیت ناسالم هوا را برای عموم شهروندان ثبت کرده بود.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با اعلان اینکه هم اکنون کیفیت هوا در احمد آباد ۱۷۰، استانداری ۱۷۰، پروین ۱۷۹، خرازی ۱۶۲ و رودکی ۱۵۸ ثبت شده است، افزود: هوا در همه این مناطق آلوده گزارش شده است.
وی افزود: کیفیت هوا در منطقه سگزی با قرار گرفتن بر روی شاخص ۹۷ در وضعیت سالم می باشد.
صادقیان درباب کیفیت هوا در دیگر شهرهای استان اصفهان نیز اظهار داشت: کیفیت هوا در شاهین شهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۰۹ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس و در مبارکه با قرار گرفتن بر روی عدد ۵۵ در وضعیت سالم قرار دارد.


منبع:

1399/10/26
23:46:25
0.0 / 5
809
تگهای خبر: آب , باد , كیفیت , كیفیت هوا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل