گل پیچ GolPich

هوای اصفهان در وضعیت نارنجی

هوای اصفهان در وضعیت نارنجی به گزارش گل پیچ مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: کیفیت هوای اصفهان هم اکنون با قرار گرفتن بر روی شاخص 113 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است.بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اعلان اینکه با وجود ورود سامانه ناپایدار جوی به استان از پس از ظهر پنجشنبه همچنان شاهد وجود آلاینده های جوی در اصفهان هستیم، گفت: روز گذشته کیفیت هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۷۶ شرایط ناسالم برای عموم را نشان می داد.
وی با اعلان اینکه امروز نیز طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۹ بامداد امروز کیفیت هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۱۳ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است، اظهار داشت: میانگین شاخص کیفی هوای اصفهان نیز امروز بر روی عدد ۱۱۵ قرار دارد.
هوا در ایستگاه خرازی برای عموم ناسالم است
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با اعلان اینکه هم اکنون کیفیت هوا در ایستگاه های احمد آباد ۹۹، پروین ۸۵ و سگزی ۶۷ در وضعیت سالم ثبت شده است، افزود: این در حالیست که کیفیت هوا در ایستگاه خرازی با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۵۵ در وضعیت ناسالم برای عموم است.
وی افزود: کیفیت هوا در ایستگاه استانداری ۱۱۳ و رودکی ۱۱۵ در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
صادقیان درباب کیفیت هوای دیگر شهرهای استان اصفهان نیز اظهار داشت: هم اکنون کیفیت هوا در ایستگاه های شاهین شهر ۷۳ و مبارکه ۸۷ در وضعیت سالم ثبت شده است.


منبع:

1399/10/28
17:30:03
0.0 / 5
975
تگهای خبر: آب , باد , كیفیت , كیفیت هوا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل