گل پیچ GolPich
مدیرامور آزمایشگاهای محیط زیست استان اصفهان:

هوای اصفهان برای گروه های حساس ناسالم می باشد

هوای اصفهان برای گروه های حساس ناسالم می باشد به گزارش گل پیچ مدیرامور آزمایشگاهای محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: کیفیت هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی شاخص 128 وضعیت ناسالم برای گروه های حساس را نشان میدهد.بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت کیفیت هوای استان اصفهان طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۹ بامداد امروز گفت: هم اکنون کیفیت هوای شهر اصفهان با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۲۸ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است.
وی با اعلان اینکه میانگین کیفیت هوای شهر اصفهان برای امروز تا حالا بر روی عدد ۱۱۵ قرار گرفته است، اظهار داشت: روز گذشته نیز میانگین شاخص کیفی هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۱۵ در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه های حساس بوده است.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با اعلان اینکه هم اکنون کیفیت هوا در احمدآباد با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۶۲ در وضعیت ناسالم برای عموم است، افزود: کیفیت هوا در ایستگاه های استانداری ۱۱۰، خرازی ۱۲۷ و پروین بر روی شاخص ۱۴۶ و در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
وی اظهار داشت: هم اکنون کیفیت هوا در منطقه رودکی و سگزی به ترتیب با قرار گرفتن بر روی فاکتورهای ۹۶ و ۶۶ در وضعیت سالم ثبت شده است.
صادقیان درباب کیفیت هوا در دیگر شهرهای استان اصفهان نیز اظهار داشت: کیفیت هوا در شاهین شهر و مبارکه به ترتیب با شاخص ۷۲ و ۷۰ در وضعیت سالم قرار دارد.


منبع:

1399/10/30
11:03:28
0.0 / 5
933
تگهای خبر: آب , باد , كیفیت , كیفیت هوا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل