گل پیچ GolPich

بازگشت آلودگی به هوای پایتخت

بازگشت آلودگی به هوای پایتخت به گزارش گل پیچ برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، کیفیت هوای پاپتخت طی ۲۴ ساعت گذشته و الان در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار داشته این در حالیست که طی ۸ روز گذشته میانگین شاخص کیفیت هوا در محدوده قابل قبول بود.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران نشان میدهد صبحگاه امروز (۶ بهمن ماه) در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته که ناشی از سکون جو و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته است.

طی روز هم شرایط پایدار بر جو حاکم خواهد بود ازاین رو با عدم وزش باد مؤثر کیفیت هوا در وضعیت نامطلوب باقی خواهد ماند. با تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت همراه با افزایش ترافیک شامگاهی، برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق پایتخت پیشبینی می شود.

صبح فردا (۷ بهمن ماه) با افزایش تردد خودرو ها انتظار می رود غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق افزایش پیدا کند و کیفیت هوا در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

پایداری جوی همراه با عدم وزش باد در بیشتر ساعات بعدازظهر سبب تجمع آلاینده ها خواهد شد. با حاکمیت این شرایط جوی تا ساعات پایانی فردا (۷ بهمن ماه) برقراری وضعیت ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس در مناطقمختلف پایتخت دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۰۵ بود و هوای پایتخت در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۲۰ است و هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.

انتهایی پیام


1399/11/07
13:14:50
0.0 / 5
1002
تگهای خبر: آلودگی , باد , تردد , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل