گل پیچ GolPich

هوای اصفهان سالم شد، شاخص كیفی ۹۵

هوای اصفهان سالم شد، شاخص كیفی ۹۵ به گزارش گل پیچ مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: کیفیت هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی شاخص ۹۵ در وضعیت سالم ثبت شده است.بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه کیفیت هوای شهر اصفهان با عنایت به وزش باد از شب گذشته تابحال روند افزایشی داشته است، عنوان کرد: بر این اساس طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت هشت بامداد امروز کیفیت هوای این شهر با قرار گرفتن بر روی شاخص ۹۵ در وضعیت سالم ثبت شده است.
وی اضافه کرد: البته باید توجه داشت که میانگین شاخص آلاینده های جوی اصفهان برای امروز با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۶۴ وضعیت ناسالم برای عموم را نشان می داد.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با اشاره به اینکه روز گذشته هم کیفیت هوای شهر اصفهان با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۵۳ وضعیت ناسالم برای عموم را نشان می داد، اظهار داشت: با عنایت به پیشبینی های صورت گرفته کیفیت هوای شهر اصفهان تا دو روز آینده وضعیت خوبی را خواهد داشت.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون کیفیت هوا در احمد آباد خرازی به ترتیب با قرار گرفتن بر روی شاخصهای ۱۰۲ و ۱۰۳ وضعیت ناسالم هوا برای گروه های حساس در این مناطق را نشان می دهد، خاطرنشان کرد: کیفیت هوا در پروین ۹۶، رودکی ۷۸ و سگزی ۹۲ مبین حاکمیت هوای سالم در این مناطق است.
صادقیان در مورد کیفیت هوا در دیگر شهرهای استان اصفهان هم اظهار داشت: کیفیت هوا در شاهین شهر و مبارکه به ترتیب با قرار گرفتن بر روی شاخصهای ۷۰ و ۷۷ وضعیت سالم را نشان داده است.


منبع:

1399/11/12
20:47:28
0.0 / 5
866
تگهای خبر: آب , باد , كیفیت , كیفیت هوا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل