گل پیچ GolPich
به دلیل اخطارهای شركت آب و احتمال پایان ذخیره آبی منطقه ۸ صورت گرفت

جانمایی ۳ مخزن آبیاری قطره ای فضای سبز و ذخیره آب

جانمایی ۳ مخزن آبیاری قطره ای فضای سبز و ذخیره آب گل پیچ: برای ساماندهی شبکه آبرسانی و رفع اشکال احتمالی کمبود آب، معاونت خدمات شهری شهرداری منطقه8، مبادرت به جانمایی 3 مخزن آب پلی اتیلن در نقاط مختلف منطقه کرده است.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، مسعود رنجبریان شهردار منطقه۸ در این زمینه اظهار داشت: از سنوات گذشته تعدادی حلقه چاه آب در منطقه وجود داشته که آبیاری فضای سبز منطقه به وسیله ذخایر آب این چاه ها انجام می شده است؛ اما باتوجه به اخطارهای اداره آب و فاضلاب و استانداری در خصوص احتمال اختتام ذخایر آبی، با نظر کارشناسان خدمات شهری و اکیپ های مطالعاتی ۳ مخزن پلی اتیلن و بتنی برای ذخیره آب و آبیاری فضای سبز در منطقه جانمایی شده است.

رنجبران درباره این مخازن اظهار داشت: یک مخزن پلی اتیلن با ظرفیت ۱۱۰۰ متر مکعب در تقاطع خیابان ثانی و گلشن دوست برای آبیاری فضای سبز، یک مخزن بتنی با ظرفیت ۷۰۰ متر مکعب در بوستان معلم در خیابان جانبازان و مخزن بتی دیگر در بوستان امدادگر با ظرفیت ۱۱۰۰ متر مکعب در بزرگراه رسالت جانمایی کرده ایم. جانمایی این مخازن موجب می شود سطح زیادی از فضای سبز محدوده، آبیاری قطره ای شود که برای نخستین بار در منطقه۸ در حال اجراست که نظمی را در آبیاری فضای سبز به وجود می آورد و از سویی ذخیره آب در این مخازن موجب می شود از منابع آب های زیر زمینی استفاده نشود.

شهردار منطقه ۸ اضافه کرد: حالا قسمتی از بار مخزن پلی اتیلن تقاطع خیابان ثانی در محل جانمایی شده و بخشی دیگری از آن در حال بارگیری است. همین طور با اقدامات انجام شده دیگر نیازی به استفاده از ذخایر آب های زیرزمینی برای آبیاری فضای سبز منطقه نخواهد بود.

منبع:

1399/11/23
12:58:54
0.0 / 5
1105
تگهای خبر: آب , خدمات , دما , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل