گل پیچ GolPich

كیفیت هوای پایتخت در محدوده ناسالم برای گروه های حساس

كیفیت هوای پایتخت در محدوده ناسالم برای گروه های حساس به گزارش گل پیچ برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته و الان (۱۱ اسقند ماه) در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار داشته است، با این وجود بهبود کیفیت هوا در بیشتر مناطق طی روز پیشبینی می شود.به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران نشان داده است که در صبحگاه امروز (۱۱ اسفند ماه) در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است که ناشی از عدم وزش باد مؤثر، انباشت آلاینده ها و افزایش تردد خودرو ها است. طی روز به تدریج بر تندی باد افزوده می شود و تا حدودی شرایط را جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد نمود.

با تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت، برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پایتخت پیشبینی می شود، هرچند احتمال دارد با افزایش ترافیک در مناطق پرتردد کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

صبح فردا (۱۲ اسفند ماه) افزایش غلظت آلاینده ها سبب کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد خواهد شد که عموما ناشی از افزایش ترافیک صبحگاهی و کاهش تندی باد است. به تدریج با رشد ناپایداری جوی همراه با وزش باد مؤثر در بیشتر ساعات بعدازظهر، پراکندگی آلاینده ها و بهبود کیفیت هوا دور از انتظار نخواهد بود.

تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت فردا (۱۲ اسفند ماه) کاهش غلظت آلاینده ها و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش گل پیچ به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۱۲ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۳۰ و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس است.
1399/12/11
14:48:42
0.0 / 5
686
تگهای خبر: باد , تردد , خودرو , كنترل
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
گل پیچ - GolPich
golpich.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل پیچ محفوظ است

گل پیچ

فروش دسته گل و سبد گل